Horaris del cap de setmana del 23 i 24 de novembre

DIVISIÓ D’HONOR

Bizkaia Gernika RT vs UE Santboiana, diumnge 24 de novembre a les 12:00h a Urbieta

DIVISIÓ D’HONOR B

BUC vs RC L’Hospitalet, dissabte 23 de novembre a les 16:00h a la Feixa Llarga, L’Hospitalet de Lllobregat

Tecnidex València vs CAU València, dissabte 23 de novembre a les 16:00h a Quatre Carreres, València

RC Sant Ccugat vs FC Barcelona, dissabte 23 de novembre a les 18:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

CR La Vila vs CP Les Abelles, diumenge a les 12:30h a El Pantano, Villajoyosa

PRIMERA NACIONAL

RC Sitges vs UE Santboiana “B”, dissabte 23 de novembre a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

GEiEG vs ARPN, dissabte 23 de novembre a les 16:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

Fénix RC vs Químics RC, dissabte 23 de novembre a les 16:30h al Velodromo, Saragossa

Ejea RC vs Ponent RC, dissabte 23 de novembre a les 17:00h al Polideportivo Municipal de Ejea de los Caballeros

PRIMERA CATALANA

FC Barcelona “B” vs SEL Vilanova, dissabte 23 de novembre a les 18:00h a la Teixonera, Barcelona

Gòtics RC vs INEF Lleida, dissabte 23 de novembre a les 17:00 a les Instal·lacions de la Paeria, Lleida

RC L’Hospitalet “B” vs CR Tarragona, dissabte 23 de novembre a les a les 19:00h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Senglars de Torroella vs CR Sant Cugat “B”, dissabte 23 de novembre a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

CEU vs RC Cornellà, dissabte 23 de novembre a les 17:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

SEGONA CATALANA

CNPN Enginyers “B” vs CR Alella, dissabte 23 de novembre a les 16:00h a la Mar Bella, Barcelona

XV del Vallès/Granollers vs Banyoles RC, dissabte 23 de novembre a les 17:30 a Granollers

Castelldefels RUC vs RC Martorell, dissabte 23 de novembre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

Reus Deportiu vs Manresa RC, diumenge 24 de novembre a les 10:30h al Camp Municipal de Rugby de Reus

BUC “B” vs Santa Coloma RC, diumenge 24 de novembre a les 11:30h a Santa Coloma

TERCERA CATALANA

Grup Sud

Los Taus de Amposta RCTE vs RC Sitges, dissabte 23 de novembre a les 17:00h al Serengeti Stadium, Amposta

CNPN Enginyers “C” vs Químics RC “B”, dissabte 23de novembre a les 14:00h a la Teixonera, Barcelona

ARPN “B” vs Gòtics RC “B”, diumenge 24 de novembre a les 12:00h a la Mar Bella, Barcelona

Grup Nord

Osona RC vs GEiEG “B”, dissabte 23 de novembre a les 16:00h al Camp de Rugby de Vic

Garrotxa RC vs Mmataró RC, dissabte 23 de novembre a les 16:00h a Sant Roc, Olot

Ripollès RC vs CR Carboners de Terrassa, diumenge 24 de novembre a les 11:30h al Camp de Rugby de Vic

FEMENÍ SEGONA CATALANA

Sant Cugat/Granollers vs Catalunya Nova, dissabte 23 de novembre a les 19:45h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

RC Sitges vs RC Martorell, dissabte 23 de novembre a les 17:30 a Santa Bàrbara, Sitges

ARPN vs Castelldefels RUC, dissabte 23 de novembre a les 19:00h a la Mar Bella, Barcelona

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *