Horaris del cap de setmana del 24 i 25 de gener

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs Bizkaia Gernika RT, diumenge 25 de gener a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

Hermi El Salvador vs FC Barcelona, es juga el 7 de febrer

DIVISIÓ D’HONOR “B”

RC Sitges vs Barcelona Enginyers Rugby, dissabte 24 de gener a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

BUC vs CP Les Abelles, dissabte 24 de gener a les 16:30h a La Foixarda, Barcelona

Tecnidex València RC vs CR La Vila, dissabte 24 de gener a les 16:30h al Quatre Carreres, València

CAU València vs RC L’Hospitalet, dissabte 24 de gener a les 17:30h al Camp del Riu Túria, València

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA

GEiEG vs CR Olímpico de Pozuelo, dissabte 24 de gener a les 15:00h al Palau Sacosta, Girona

INEF Barcelona vs XV Sanse Scrum, diumenge 25 de gener a les 13:30h a La Foixarda, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA

CEU vs BUC “B”, dissabte 24 de gener a les 16:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

CR Sant Cugat “B” vs UE Santboiana “B”, dissabte 24 de gener a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

GEiEG vs CR Senglars de Torroella, dissabte 24 de gener a les 16:30h al Palau Sacosta, Girona

Químic ER vs INEF Lleida, dissabte 24 de gener a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

Gòtics RC vs FC Barcelona “B”, diumenge 25 de gener a les 11:00h a La Foixarda, Barcelona

PRIMERA CATALANA

RC Sitges “B” vs Los Taus d’Amposta RCTE, dissabte 24 de gener a les 14:30h a Santa Bàrbara, Sitges

Garrotxa RC vs Santa Coloma RC, dissabte 24 de gener a les 16:00h a Sant Roc, Olot

Banyoles RC vs CR Tarragona, dissabte 24 de gener a les 16:00h al Camp Vell de Banyoles

RC Cornellà vs Barcelona Enginyers Rugby “B”, dissabte 24 de gener a les 16:30h al Camp Municipal de Cornellà

CR Spartans de Granollers vs Castelldefels RUC, dissabte 24 de gener a les 17:00h a Granollers

RC L’Hospitalet “B” vs Manresa RC, diumenge 25 de gener a les 12:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

SEL Vilanova vs RC Martorell, diumenge 25 de gener a les 13:00h al Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú

SEGONA CATALANA

Barcelona Enginyers Rugby “C” vs CR Sant Cugat “C”, dissabte 24 de gener a les 16:00h a la Mar Bella, Barcelona

UE Santboiana “C” vs RC Mataró, dissabte 24 de gener a les 16:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

Osona RC vs CR Alella, dissabte 24 de gener a les 16:00h al Camp de Rugby de Vic

CR Carboners de Terrassa vs Reus Deportiu, dissabte 24 de gener a les 16:30h a Can Jofresa, Terrassa

CEU “B” vs Químic ER “B”, dissabte 24 de gener a les 17:45h a les Pistes Universitàries de la UB , Barcelona

TERCERA CATALANA

Anoia RC vs FC Barcelona “C”, dissabte 24 de gener a les 20:15h a Igualada

Sabadell RC  vs  BUC “C”, diumenge 25 de gener a les 11:00h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

CEU “C” vs Navata Alt Empordà RC, diumenge 25 de gener a les 12:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

Gòtics RC “B” vs CR Carboners de Terrassa “B”, diumenge 25 de gener a les 12:30h a La Foixarda, Barcelona

COPA CATALANA FEMENINA

UE Santboiana vs Castelldefels RUC, dissabte 24 de gener a les 16:30h a les Pists d’Atletisme Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

Gòtics RC vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 24 de gener a les 18:00h a La Foixarda, Barcelona

GEiEG “B” vs Barcelona Enginyers Rugby, dissabte 24 de gener a les 18:00h al Palau Sacosta, Girona

RC Martorell vs CR Sant Cugat, dissabte 24 de gener a les 20:00h al Torrent de Llops, Martorell

CEU/L’Hospitalet vs BUC, diumenge 25 de gener a les 11:00h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Reus/Santa Coloma vs RC Sitges, diumenge 25 de gener a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *