Horaris del cap de setmana del 25 i 26 d’abril

RugbyCat

Fotografia de VRAC

DIVISIÓ D’HONOR

Blusens Universidade Vigo vs UE Santboiana, diumenge 26 d’abril a les 12:00h a As Lagoas-Marcosende, Vigo

FC Barcelona vs Bathco Rugby, diumenge 26 d’abril a les 12:30h a La Teixonera, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR “B” Fase d’ascens

Grup A

CAU València vs Babyauto Zarautz RT, diumenge 26 d’abril a les 12:00h al Camp del Riu Túria, València

Grup B

Durango RT vs CR Sant Cugat, diumenge 26 d’abril a les 12:00h a Durango

Fases d’ascens a la DHB

Quebrantahuesos RC vs Químic ER, dissabte 25 d’abril a les 17:30h a Somontano de Berbegal

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA Playoffs, semifinals

CRAT Univ. A Coruña vs GEiEG, diumenge 26 d’abril a les 12:00h al Campus Universitaro de Elviña, A Coruña

COPA CATALANA MASCULINA

Grup B

Gòtics RC vs Gironians, diumenge 26 d’abril a les 12:00h a La Foixarda, Barcelona

Grup C

Barcelona Enginyers Rugby vs BUC, dissabte 25 d’abril a les 17:00h a La Mar Bella, Barcelona

PRIMERA CATALANA

RC Sitges “B” vs CR Spartans de Granollers, dissabte 25 d’abril a les 15:00h a Santa Bàrbara, Sitges

RC L’Hospitalet “B” vs SEL Vilanova, dissabte 25 d’abril a les 16:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

RC Cornellà vs Banyoles RC, dissabte 25 d’abril a les 17:00h a l’Estadi Municipal de Cornellà

Los Taus d’Amposta RCTE vs Garrotxa RC, dissabte 25 d’abril a les 17:30h al Serenguetti Stadium, Amposta

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs Castelldefels RUC, dissabte 25 d’abril a les 19:00h a La Mar Bella, Barcelona

Santa Coloma RC vs RC Martorell, diumenge 26 d’abril a les 12:30h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

CR Tarragona vs Manresa RC, horari per confirmar

COPA CATALANA FEMENINA

Castelldefels RUC vs Reus/Santa Coloma, dissabte 25 d’abril a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

Barcelona Enginyers Rugby vs UE Santboiana, dissabte 25 d’abril a les 15:30h a La Mar Bella, Barcelona

BUC vs RC Sitges, dissabte 25 d’abril a les 17:00h a La Foixarda, Barcelona

RC Martorell vs Gòtics RC, dissabte 25 d’abril a les 18:15h al Torrent de Llops, Martorell

CR Carboners de Terrassa vs GEiEG “B”, dissabte 25 d’abril a les 19:00h a Can Jofresa, Terrassa

CR Sant Cugat vs  CEU/L’Hospitalet, diumenge 26 d’abril a les 11:30h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

One thought on “Horaris del cap de setmana del 25 i 26 d’abril

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *