Horaris del cap de setmana del 25 i 26 de febrer

RugbyCat

Fotografia de Manuel Romero

Divisió d’Honor

 

Partit Resultat
25 febrer 2017 16:00 Las Terrazas
Alcobendas Rugby Cajasol Ciencias Sevilla
-:-
25 febrer 2017 16:00 Altamira
AMPO Ordizia Hernani CRE
-:-
25 febrer 2017 17:00 Fadura
Getxo Errugbia VRAC Quesos Entrepinares
-:-
26 febrer 2017 12:00 San Román
Independiente RC FC Barcelona
-:-
26 febrer 2017 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana Gernika Rugby Taldea
-:-
26 febrer 2017 12:30 Pepe Rojo
CR El Salvador CR Complutense Cisneros
-:-

Divisió d’Honor “B”

 

Partit Resultat
25 febrer 2017 17:00 Quatre Carreres
Tecnidex València BCN Enginyers Rugby
-:-
25 febrer 2017 17:00 La Foixarda
BUC CP Les Abelles
-:-
25 febrer 2017 18:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B Fénix RC
-:-
25 febrer 2017 18:00 La Guinardera
CR Sant Cugat CR La Vila
-:-
26 febrer 2017 12:00 Estadio Monte Romero
Club Univ. Rugby Murcia RC L’Hospitalet
-:-
26 febrer 2017 13:00 Camp del Riu Túria
CAU València Tatami RC
-:-

Divisió d’Honor Catalana

 

Partit Resultat
25 febrer 2017 15:00
CR Tarragona CEU
-:-
25 febrer 2017 16:00
CR Sant Cugat B GEiEG
-:-
25 febrer 2017 16:00
Castelldefels RUC Químic ER
-:-
25 febrer 2017 16:30
FC Barcelona C INEF Lleida
-:-
25 febrer 2017 18:30
Gòtics RC RC Sitges
-:-

Primera Catalana

 

Partit Resultat
25 febrer 2017 15:00 El Congost
Manresa RC RC Martorell
-:-
25 febrer 2017 15:00 Estadi Cornellà
RC Cornellà CEU B
-:-
25 febrer 2017 17:00 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers Gòtics RC B
-:-
25 febrer 2017 17:00 La Mar Bella
BCN Enginyers Rugby B Garrotxa Banyoles R
-:-
25 febrer 2017 18:00 La Teixonera
FC Barcelona B Senglars de Torroella
-:-
25 febrer 2017 18:30 La Roureda
Sabadell RC RC Hospitalet B
-:-
26 febrer 2017 10:30 La Foixarda
BUC B Santa Coloma RC
-:-

Segona Catalana

 

Partit Resultat
25 febrer 2017 14:00 Camp de Rugby de Reus
Reus Deportiu Carboners de Terrassa
-:-
25 febrer 2017 14:00 Can Vinader
Castelldefels RUC B Químic B
-:-
25 febrer 2017 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC BUC C
-:-
26 febrer 2017 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona BCN Enginyers Rugby C
-:-

Tercera Catalana

 

Partit Resultat
25 febrer 2017 15:30 Les Comes
Anoia RC Rugby Navata
-:-
25 febrer 2017 16:00 Torrent de Llops
RC Martorell B Carboners de Terrassa B
-:-
25 febrer 2017 16:00 Palau Sacosta
GEiEG B Ripollès RC
-:-
25 febrer 2017 18:30 Camp ed Rugbi de Begues
Begues RC Manresa RC B
-:-
26 febrer 2017 10:00 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella RC Mataró B
-:-

Copa Kopparberg Primera

 

Partit Resultat
25 febrer 2017 16:00 Camp de Rugby de Reus
Reus Deportiu Fem INEF Lleida Fem
-:-
26 febrer 2017 12:00 La Foixarda
BUC fem Gòtics RC Fem
-:-
26 febrer 2017 12:00 La Guinardera
CR Sant Cugat Fem Castelldefels RUC Fem
-:-
26 febrer 2017 13:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana Fem BCN Enginyers Rugby Fem
-:-

Copa Kopparberg Segona

 

Partit Resultat
25 febrer 2017 14:00 Les Comes
RC Martorell-Anoia CRS Granollers-Alella
-:-
26 febrer 2017 12:15 Can Jofresa
CR Carboners de Terrassa fem RC L’Hospitalet Fem
-:-
26 febrer 2017 12:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC fem Sabadell-Santa Coloma RC
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *