Horaris del cap de setmana del 25 i 26 de gener

RugbyCat

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs  Hernani CRE, diumenge 26 de gener a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR B

CR Sant Cugat vs Tecnidex València, dissabte 25 de gener a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

CNPN Enginyers vs RC L’Hospitalet, dissabte 25 de gener a les 16:00h a la Mar Bella, Barcelona

CR La Vila vs CAU València, diumenge 26 de gener a les 12:30h a l’Estadi Municipal de Rugby de la Villajoyosa

CP Les Abelles vs FC Barcelona, partit aplaçat al 8 de febrer

PRIMERA NACIONAL

Fénix RC vs GEiEG, dissabte 25 de gener a les 16:00h a El Velóromo, Saragossa

RC Sitges vs RC Ponent,dissabte 25 de gener a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

ARPN vs UE Santboiana “B”, diumenge 26 de gener a les 12:00h a la Mar Bella, Barcelona

Químic RC vs Ejea de los Caballeros RC, diumenge 26 de gener a les 12:30h a la Teixonera, Barcelona

PRIMERA CATALANA

CEU vs FC Barcelona “B”, dissabte 25 de gener a les 16:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

CR Sant Cugat “B” vs SEL Vilanova, dissabte 25 de gener a les 18:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

CR Senglars de Torroella vs CR L’Hospitlaet “B”, diumenge 26 de gener a les 12:00h al Camp Municipal d’Esports de Torroella de Montgrí

INEF Lleida vs CR Tarragona, diumenge 26 de gener a les 12:00h a les Instal·lacions de la Caparrella, Lleida

RC Cornellà vs Gòtics RC, horari per determinar

SEGONA CATALANA

CR Alella vs Banyoles RC, diumenge 26 de gener a les 10:30h a Badalona

Reus Deportiu vs XV del Vallès/Granollers, diumenge 26 de gener a les 11:00h al Camp Municipal de Rugby de Reus

RC Santa Coloma vs CNPN Enginyers “B”, diumenge 26 de gener a les 12:00h al Camp Municipal de les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

Manresa RC vs RC Martorell, diumenge 26 de gener a les 12:30h a l’Estadi d’Atletisme del Congost, Manresa

BUC “B” vs Castelldefels RUC, horari per determinar

TERCERA CATALANA

Grup Sud

Químic RC “B” vs ARPN “B”, dissabte 25 de gener a les 16:00h a la Teixonera, Barcelona

RC Sitges “B” vs CEU “B”, dissabte 25 de gener a les 17:30h a Santa Bàrbara, Sitges

CNPN Enginyers “C” vs Los Taus d’Amposta, diumenge 26 de gener a les 10:00h a la Mar Bella, Barcelona

Grup Nord

Garrotxa RC vs CR Carboners de Terrassa, dissabte a les 16:00h a Sant Roc, Olot

Osona RC vs RC Mataró, dissabte 25 de gener a les 15:30h al Camp de Rugby de Vic

Ripollès RC vs GEiEG “B”, diumenge 26 de gener a les 11:30h al Camp de Rugby de Vic

FINALS PRIMERA CATALANA FEMENÍ

GEiEG vs INEF Barcelona, dissabte 25 de gener a les 16:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

UE Santboiana vs Gòtics RC,  dissabte 25 de gener a les 16:00h  al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

FINALS SEGONA CATALANA FEMENÍ

Catalunya Nova vs Sant Cugat/Granollers, diumenge 26 de gener a les 12:30h al Camp Municipal de Rugby de Reus

L’Hospitalet/CEU vs ARPN, diumenge 26 de gener a les 12:00h a la Feixa Llarga, L’Hospitalet de Llobregat

RC Martorell vs CR Carboneres de Terrassa, horari per determinar

RC Sitges vs Castelldefels RUC, horari per determinar

 

One thought on “Horaris del cap de setmana del 25 i 26 de gener

  • 25 gener 2014 at 17:04
    Permalink

    Alella vs Banyoles juguen a camp oliveres de Santa Coloma…

    Reply

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *