Horaris del cap de setmana del 25 i 26 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs FC Barcelona, dissabte 25 d’octubre a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat. (Retransmissió en directe per Esport3)

DIVISIÓ D’HONOR “B”

CAU València vs Barcelona Enginyers Rugby, dissabte 25 d’octubre a les 16:00h al Camp del Riu Túria, València

RC Sitges vs CP Les Abelles, dissabte 25 d’octubre a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Tecnidex València vs RC L’Hospitalet, dissabte 25 d’octubre a les 16:00h al Quatre Carreres, València

CR Sant Cugat vs Fénix RC, diumenge 26 d’octubre a les 12:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP A

Castelldefels RUC vs Santa Coloma RC, dissabte 25 d’octubre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

RC Martorell vs RC Cornellà, dissabte 25 d’octubre a les 18:00h al Complex Esportiu Torrent de Llops, Martorell

CR Sant Cugat “B” vs CEU, dissabte 25 d’octubre a les 18:30h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

CR Tarragona vs Químic ER, diumenge 26 d’octubre a les 12:00h al Complex Educatiu de Tarragona

Gòtics RC vs CR Senglars de Torroella, diumenge 26 d’octubre a les 12:00h a La Foixarda, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP B

Banyoles RC vs BUC “B”, dissabte 25 d’octubre a les 16:00h al Camp Vell de Banyoles

CR Spartans de Granollers vs UE Santboiana “B”, dissabte 25 d’octubre a les 17:00h

FC Barcelona “B” vs SEL Vilanova, dissabte 25 d’octubre a les 18:00h a La Teixonera, Barcelona

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs GEiEG, dissabte 25 d’octubre a les 18:00h a La Foixarda, Barcelona

INEF Lleida vs RC L’Hospitalet “B”, diumenge 26 d’octubre a les 12:30h a La Caparrella, Lleida

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP C

Reus Deportiu vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, dissabte 25 d’octubre a les 15:30h al Camp de Rugby de Reus

Osona RC vs Navata Alt Empordà RC, dissabte 25 d’octubre a les 16:00h al Camp de Rugby de Vic

Manresa RC vs Gòtics RC “B”, dissabte 25 d’octubre a les 17:00h a l’Estadi d’Atletisme del Congost, Manresa

Mataró RC vs Garrotxa RC, dissabte 25 d’octubre a les 19:00h a Mataró

RC Cornellà “B” vs CR Carboners de Terrassa “B”, horari per confirmar

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP D

Ripollès RC vs RC Sitges “B”, dissabte 25 d’octubre a les 14:00h al Camp Municipal de Ripoll

BUC “C” vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 25 d’octubre a les 16:00h a La Foixarda, Barcelona

Anoia RC vs Los Taus d”Amposta, dissabte 25 d’octubre a les 20:00h a Igualada

Sabadell RC vs RC Alella, diumenge 26 d’octubre a les 12:00h a Can Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

CEU “B” vs Químic ER “B”, diumenge 26 d’octubre a les 13:30h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

FEMENÍ PRIMERA CATALANA

INEF Barcelona vs Barcelona Enginyers Rugby, diumenge 26 d’octubre a les 10:30h a La Foixarda, Barcelona

UE Santboiana vs GEiEG, diumenge 26 d’octubre a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

FEMENÍ SEGONA CATALANA

CR Sant Cugat vs Castelldefels RUC, dissabte 25 d’octubre a les 18:30h a La Guinardera,  Sant Cugat del Vallès

RC Martorell vs RC Sitges, dissabte 25 d’octubre a les 20:00h al Complex Esportiu Torrent de Llops, Martorell

CR Carboners de Terrassa vs BUC, diumenge 26 d’octubre a les 11:30h a Can Jofresa, Terrassa

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *