Horaris del cap de setmana del 26 i 27 de novembre

RugbyCat

Fotografia de Rugby GEiEG

Tornada Eliminatòria Internacional

Espanya vs Escòcia, dissabte 26 de novembre a les 13:00h a La Central, Madrid

Divisió d’Honor

 

Partit Resultat
26 novembre 2016 16:00 Las Terrazas
Alcobendas Rugby Gernika Rugby Taldea
-:-
26 novembre 2016 17:00 Fadura
Getxo Errugbia CR Complutense Cisneros
-:-
27 novembre 2016 12:00 Altamira
AMPO Ordizia UE Santboiana
-:-
27 novembre 2016 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares Cajasol Ciencias Sevilla
-:-
27 novembre 2016 12:30 La Teixonera
FC Barcelona Hernani CRE
-:-
27 novembre 2016 12:30 San Román
Independiente RC CR El Salvador
-:-

Divisió d’Honor “B”

 

Partit Resultat
26 novembre 2016 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B BCN Enginyers Rugby
-:-
26 novembre 2016 17:00 Quatre Carreres
Tecnidex València Tatami RC
-:-
26 novembre 2016 17:00 La Foixarda
BUC CR La Vila
-:-
26 novembre 2016 18:00 La Feixa Llarga
RC L’Hospitalet Fénix RC
-:-
27 novembre 2016 12:00 Estadio Monte Romero
Club Univ. Rugby Murcia CR Sant Cugat
-:-
27 novembre 2016 13:00 Camp del Riu Túria
CAU València CP Les Abelles
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup A

 

Partit Resultat
26 novembre 2016 14:30
RC Sitges BCN Enginyers Rugby B
-:-
26 novembre 2016 17:00
INEF Lleida Garrotxa Banyoles R
-:-
26 novembre 2016 18:00
FC Barcelona C RC Cornellà
-:-
27 novembre 2016 12:00
Gòtics RC CEU
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup B

 

Partit Resultat
26 novembre 2016 16:00
RC Martorell BUC B
-:-
26 novembre 2016 16:00
FC Barcelona B GEiEG
-:-
26 novembre 2016 16:00
Castelldefels RUC CR Tarragona
-:-
26 novembre 2016 17:00
CR Spartans Granollers CR Sant Cugat B
-:-
27 novembre 2016 12:30
Senglars de Torroella Químic ER
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup C

 

Partit Resultat
26 novembre 2016 14:00 Can Vinader
Castelldefels RUC B Sabadell RC
-:-
26 novembre 2016 16:00
Ripollès RC CR Alella
-:-
27 novembre 2016 10:30 La Foixarda
Gòtics RC B Osona RC
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup D

 

Partit Resultat
26 novembre 2016 16:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa RC Mataró B
-:-
26 novembre 2016 16:00 La Feixa Llarga
RC L’Hospitalet B BUC C
-:-
26 novembre 2016 17:30 Camp ed Rugbi de Begues
Begues RC Reus Deportiu
-:-
27 novembre 2016 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC Anoia RC
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup E

26 novembre 2016 17:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B BCN Enginyers Rugby C
0 – 0

27 novembre 2016 12:00 Pistes Atletisme "Paco Águila"
RC Badalona GEiEG B
0 – 0

Copa Catalana Femenina Primera

 

Partit Resultat
26 novembre 2016 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC Fem Gòtics RC Fem
17 – 17
26 novembre 2016 18:30 La Foixarda
BUC fem GEiEG Fem
0 – 0
27 novembre 2016 12:00 La Guinardera
CR Sant Cugat Fem INEF Barcelona
0 – 0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *