Horaris del cap de setmana del 26 i 27 d’octubre

Tots els horaris dels partits corresponents al cap de setmana del 26 i 27 d’octubre del 2013

DIVISIÓ D’HONOR

-VRAC Quesos Entrepinares vs UE Santboiana, diumenge 27/10/2013 a les 12:30, al Pepe Rojo, Valladolid

DIVISIÓ D’HONOR B

– CAU València vs CR La Vila, dissabte 26/10/2013 a les 16:00 al Camp del riu Túria, València

– Tecnidex València vs CR Sant Cugat, dissabte 26/10/2013 a les 16:00 al Cuatre Carreres, València

– CR L’Hospitalet vs CNPN Enginyers, dissabte 26/10/2013 a les 17:30 a la Feixa Llarga, Hospitalet de Llobregat

– FC Barcelona vs CP Les Abelles, dissabte 26/10/2013 a les 18:00 a la Teixonera, Barcelona

PRIMERA NACIONAL

– Químic RC vs UE Santboiana “B”, dissabte 26/10/2013 a les 15:00 a la Teixonera, Barcelona

RC Sitges vs G.E.iE.G., dissabte 26/10/2013 a les 16:00 al Sitges Arena, Sitges

– Fénix RC vs Ejea RC, dissabte 26/10/2013 a les 19:00 al Pinares de Venècia, Saragossa

– ARPN vs Ponent RC, diumenge 27/10/2013 a les 13:30 a la Mar Bella, Barcelona

PRIMERA CATALANA

– RC Cornellà vs FC Barcelona “B”, dissabte 26/10/2013 a les 20:00 al Camp de la Torre Roja, Viladecans

– CEU vs RC L’Hospitalet “B”, dissabte 26/10/2013 a les 16:00 al Camp del Sitari, Barcelona

– CR Tarragona vs SEL Vilanova, diumenge 27/10/2013 a les 12:00 al Complex Educatiu de Tarragona

– CR Sant Cugat “B” vs Gòtics RC, diumenge 27/10/2013 a les 12:30 a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

– INEF Lleida vs Senglars de Torroella, diumenge 27/10/2013 a les 12:00 a les Instal·lacions de la Paeria, Lleida

SEGONA CATALANA

– Banyoles RC vs RC Martorell, dissabte 26/10/2013 a les 17:00 al Camp de Rugbi de Banyoles

– BUC “B” vs XV del Vallès, dissabte 26/10/2013 a les 17:30 a la Foixarda, Barcelona

– Manresa RC vs CNPN Enginyers “B”, diumenge 27/10/2013 a l’Estadi d’Atletisme del Congost, Manresa

– Santa Coloma RC vs Castelldefels RUFC, diumenge 27/10/2013 a Santa Coloma

– CR Alella vs Reus Deportiu, diumenge 27/10/2013 a les 10:30 a Santa Coloma

TERCERA CATALANA

Grup Nord

– Carboners de Terrassa vs G.E.iE.G., dissabte 26/10/2013 a les 16:00 al Camp de Rugbi Can Jofresa, Terrassa

– Osona RC vs Garrotxa RC, dissabte 26/10/2013 a les 15:30 al Camp de Rugby de Vic

– Ripollès RC vs RC Mataró, diumenge 27/10/2013 a les 11:30 al Camp de Rugby de Vic

Grup Sud

– Químic RC “B” vs CEU “B”, dissabte 26/10/2013 a les 16:30 a la Teixonera, Barcelona

– Sitges RC “B” vs Gòtics “B”, dissabte 26/10/2013 a les 17:30 al Sitges Arena, Sitges

 

6 thoughts on “Horaris del cap de setmana del 26 i 27 d’octubre

  • 23 octubre 2013 at 16:13
    Permalink

    Bona tarda,

    el partit de 1ra Catalana entre el RC Cornellà RSV i el Barça B serà a Viladecans, al camp de la Torre Roja

    Gràcies

    Reply
    • 23 octubre 2013 at 16:30
      Permalink

      moltes gràcies, ara ho canviem

      Reply
  • 23 octubre 2013 at 17:02
    Permalink

    si queréis podeis poneros en contacto conmigo para combinar esfuerzos y transmitir info de RC Cornellà, un saludo

    Reply
  • 23 octubre 2013 at 17:03
    Permalink

    El partido de alella es a las 10:30!!

    Reply
    • 23 octubre 2013 at 21:38
      Permalink

      canviat, gràcies

      Reply
  • 25 octubre 2013 at 16:31
    Permalink

    Quina gran informació! Moltes gràcies.

    Felicitats!

    Reply

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *