Horaris del cap de setmana del 28 i 29 de març

RugbyCat

Fotografia de Sabadell RC

DIVISIÓ D’HONOR

Getxo Artea RT vs UE Santboiana, diumenge 29 de març a les 12:30h a Fadura, Getxo

FC Barcelona vs Bizkaia Gernika RT, diumenge 29 de març a les 12:30h a La Teixonera, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR “B”

CP Les Abelles vs CR La Vila, dissabte 28 de març a les 16:00h al Quatre Carreres, València

BUC vs RC Sitges, dissabte 28 de març a les 16:30h a La Foixarda,  Barcelona

Fénix RC vs RC L’Hospitalet, dissabte 28 de març a les 17:30h al Pinares de Venecia, Saragossa

CR Sant Cugat vs CAU València, dissabte 28 de març a les 19:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA Final

INEF Lleida vs UE Santboiana “B”, diumenge 29 de març a les 12:30h a La Foixarda, Barcelona

PRIMERA CATALANA

Banyoles RC vs Garrotxa RC, dissabte 28 de març a les 16:00h al Camp Vell de Banyoles

RC Martorell vs Barcelona Enginyers Rugby “B”, dissabte 28 de març a les 20:00h al Torrent de Llops, Martorell

RC L’Hospitalet “B” vs RC Cornellà, diumenge 29 de març a les 12:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

SEL Vilanova vs CR Spartans de Granollers, diumenge 29 de març a les 13:00h a la Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú

SEGONA CATALANA

Químic ER “B” vs Osona RC, dissabte 28 de març a les 16:00h a La Teixonera, Barcelona

CR Carboners de Terrassa vs UE Santboiana “C”, dissabte 28 de març a les 17:00h a Can Jofresa, Terrassa

RC Mataró vs CR Sant Cugat “C”, dissabte 28 de març a les 19:00h a Mataró

CR Alella vs CEU “B”, diumenge 29 de març a les 10:00h a Alella

Reus Deportiu vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, diumenge 29 de març a les 11:30h al Camp de Rugby de Reus

TERCERA CATALANA

BUC “C” vs CEU “C”, dissabte 28 de març a les 15:00h a La Foixarda, Barcelona

Navata Alt Empordà  RC vs Sabadell RC, dissabte 28 de març a les 17:00h a Navata

Gòtics RC “B” vs Anoia RC, dissabte 28 de març a les 18:00h a La Foixarda, Barcelona

FC Barcelona “C” vs Ripollès RC, dissabte 28 de març a les 18:00h a La Teixonera, Barcelona

COPA CATALANA FEMENINA

RC Martorell vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 28 de març a les 18:15h al Torrent de Llops, Martorell

Barcelona Enginyers Rugby vs BUC, dissabte 28 de març a les 19:00h a La Mar Bella, Barcelona

CR Sant Cugat vs GEiEG “B”, diumenge 29 de març a les 11:30h a La Guinadera, Sant  Cugat del Vallès

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *