Horaris del cap de setmana del 3 i 4 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de Julián Yepes

DIVISIÓ D’HONOR

Hernani CRE vs FC Barcelona, diumenge 4 d’octubre a les 12:00h al Landare Toki, Hernani

UE Santboiana vs CR Complutense Cisneros, diumenge 4 d’octubre a les 12:30h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR “B” 

CP Les Abelles vs Barcelona Enginyers Rugby, dissabte 3 d’octubre a les 16:00h al Quatre Carreres, València

RC L’Hospitalet vs UE Santboiana “B”, dissabte 3 d’octubre a les 17:30h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

RC Sitges vs Fénix RC, dissabte 3 d’octubre a les 18:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Químic ER vs Tecnidex València, dissabte 3 d’octubre a les 18:00h a La Teixonera, Barcelona

BUC vs CR Sant Cugat, diumenge 4 d’octubre a les 12:00h a La Foixarda, Barcelona

CR La Vila vs CAU València, diumenge 4 d’octubre a les 12:30h a El Pantano, la Vilajoyosa

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP A

CR Tarragona vs FC Barcelona “B”, dissabte 3 d’octubre a les 17:00h al Complex Educatiu de Tarragona

Garrotxa RC vs GEiEG, dissabte 3 d’octubre a les 17:00h a Sant Roc, Olot

BUC “B” vs CR Spartans de Granollers, diumenge 4 d’octubre a les 10:30h a La Foixarda, Barcelona

RC L’Hospitalet “B” vs INEF Lleida, diumenge 4 d’octubre a les 12:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP B

RC Sitges vs CEU, dissabte 3 d’octubre a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs CR Sant Cugat “B”, dissabte 3 d’octubre a les 18:00h a La Mar Bella, Barcelona

RC Cornellà vs Castelldefels RUC, dissabte 3 d’octubre a les 18:00h a l’Estadi Municipal de Cornellà

RC Senglars de Torroella vs Gòtics RC, diumenge 4 d’octubre a les 12:00h al Camp Municipal d’Esports de Torroella de Montgrí

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP C

Anoia RC vs Alt Empordà Navata RC, dissabte 3 d’octubre a les 16:00h a Igualada

Castelldefels RUC “B” vs SEL Vilanova i la Geltrú, dissabte 3 d’octubre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

CR Alella vs UE Santboiana “C”, diumenge 4 d’octubre a les 10:00h a Alella

RC Mataró vs Osona RC, diumenge 4 d’octubre a les 12:00h a Mataró

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP D

CR Carboners de Terrassa vs Ripollès RC, dissabte 3 d’octubre a les 16:00h a Can Jofresa, Terrassa

RC Mataró “B” vs Químic ER “B”, dissabte 3 d’octubre a les 19:00h a Mataró

Santa Coloma RC vs Sabadell RC, diumenge 4 d’octubre a les 12:00h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

FC Barcelona “C” vs Reus Deportiu, diumenge 4 d’octubre a les 12:30h a La Teixonera, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP E

Gòtics RC “B” vs BUC “C”, dissabte 3 d’octubre a les 16:00h a La Foixarda, Barcelona

CEU “B” vs Barcelona Enginyers “C”, dissabte 3 d’octubre a les 17:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

CR Carboners de Terrassa “B”, dissabte 3 d’octubre a les 17:30h a Can Jofresa, Terrassa

RC Martorell vs CR Sant Cugat “C”, dissabte 3 d’octubre a les 18:15h al Torrent de Llops, Martorell

FEMENÍ PRIMERA CATALANA

UE Santboiana vs Barcelona Enginyers Rugby, dissabte 3 d’octubre a les 16:00h a les Pistes d’Atletisme Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

INEF Barcelona vs Gòtics RC, dissabte 3 d’octubre a les 18:00h a La Foixarda, Barcelona

CR Sant Cugat vs GEiEG, dissabte 3 d’octubre a les 18:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

FEMENÍ SEGONA CATALANA

RC L’Hospitalet vs CEU, dissabte 3 d’octubre a les 16:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Manresa RC vs Castelldefels RUC, diumenge 4 d’octubre a les 12:00h a Can Jofresa, Manresa

Reus Deportiu vs Granollers/Martorell, diumenge 4 d’octubre a les 12:00h al Camp de Rugby de Reus

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *