Horaris del cap de setmana del 30 de novembre i 1 de desembre

RugbyCat

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs Batcho Rugby Santander, diumenge 1 de desembre a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR B

CNPN Enginyers vs CR La Vila, partit anul·lat

CP Les Abelles vs CR Sant Cugat, dissabte 30 de novembre a les 16:00h al Quatre Carreres, València

FC Barcelona vs BUC, diumenge 1 de desembre a les 11:30h a la Teixonera, Barcelona

RC L’Hospitalet vs Tecnidex València, dissabte 30 de novembre a les 16:00h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

PRIMERA NACIONAL

Ponent RC vs GEiEG, dissabte 30 de novembre a les 13:00h al Polideportivo Príncipes de España, Palma de Mallorca

UE Santboiana “B” vs Ejea RC, dissabte 30 de novembre a les 16:00h al Bbaldir Aleu, Sant Boi de Llobregat

ARPN vs Fénix RC, diumenge 1 de desembre a les 13:00h a la Mar Bella, Barcelona

Químics RC vs RC Sitges, diumenge 1 de desembre a les 13:00h a la Teixonera, Barcelona

PRIMERA CATALANA

INEF Lleida vs RC Cornellà, dissabte 30 de novembre a les 17:00h a les Instal·lacions de la Paeria, Lleida

CR Tarragona vs Senglars de Torroella, diumenge 1 de desembre a les 12:00h al Complex Educatiu de Tarragona

Gòtics RC vs FC Barcelona “B”,  diumenge 1 de desembre a les 12:00h a l”Estadi Municipal de Cornellà

CR Sant Cugat “B” vs CEU,  diumenge 1 de desembre a les 12:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

SEL Vilanova vs RC L’Hospitalet “B”, horari per determinar

SEGONA CATALANA

RC Martorell vs XV del Vallès/Granollers, dissabte 30 de novembre a les 18:00h al Complex Esportiu Torrent de Llops, Martorell

CNPN Enginyers vs Castelldefels RUC, dissabte 30 de novembre a les 18:00h a la Mar Bella, Barcelona

Banyoles RC vs Reus Deportiu, dissabte 30 de novembre a les 16:00h al Camp de Rugbi de Banyoles

Manresa RC vs BUC “B”, dissabte 30 de novembre a les 12:30h a l’Estadi d’Atletisme del Congost, Manresa

RC Alella vs Santa Coloma RC, diumenge a les 12:30h a Santa Coloma

TERCERA CATALANA

Grup Nord

Garrotxa RC  vs GEiEG “B”, dissabte 30 de novembre a les 16:00h a Sant Roc, Olot

Osona RC vs Ripollès RC, dissabte 30 de novembre a les 16:00h al Camp de Rugby de Vic

RC Mataró vs CR Carboners de Terrassa, diumenge 1 de desembre a les 10:00h a Mataró

Grup Sud

RC Sitges “B” vs CNPN Enginyers “C”, dissabte 30 de novembre a les 17:30h a Santa Bàrbara, Sitges

Gòtics RC “B” vs Los Taus d’Amposta, dissabte 30 de novembre a les 17:00h al Serengeti Stadium, Amposta

CEU “B” vs ARPN “B”, dissabte 30 de novembre a les 17:45h a les Pistes d’Atletisme de la UB, Barcelona

FEMENÍ PRIMERA CATALANA

Gòtics RC vs INEF Barcelona, dissabte 30 de novembre a les 18:00h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

L’Hospitalet/CEU vs UE Santboiana, diumenge 1 de desembre a les 11:30h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

FEMENÍ SEGONA CATALANA

RC Sant Cugat/Granollers vs Castelldefels RUC, diumenge 1 de desembre a les 12:30h a Granollers

RC Martorell vs CR Carboneres de Terrassa, diumenge 1 de desembre a les 11:30h al Complex Esportiu Torrent de Llops, Martorell

Catalunya Nova vs RC Sitges, diumenge 1 de desembre a les 12:00h a les Pistes Polisportives de Vilanova i la Geltrú

 

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *