Horaris del cap de setmana del 30 i 31 de gener

RugbyCat

Fotografia d’Ernesto Aradilla

COPA DEL REI, Semifinals

Bathco Rugby vs CR El Salvador, diumenge 31 de gener a les 12:30h a San Román, Santander

Alcobendas Rugby vs VRAC Quesos Entrepinares, diumenge 31 de gener a les 12:30h a Las Terrazas, Alcobendas

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA

INEF Barcelona vs GEiEG, diumenge 31 de gener a les 12:30h a La Foixarda, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR “B”

CAU València vs RC Sitges, dissabte 30 de gener a les 16:00h al Camp del Riu Túria, València

CR Sant Cugat vs CP Les Abelles, dissabte 30 de gener a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

UE Santboiana “B” vs CR La Vila, dissabte 30 de gener a les 17:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

RC L’Hospitalet vs BUC, dissabte 30 de gener a les 17:30h a La Fiexa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Barcelona Enginyers Rugby vs Químic ER, dissabte 30 de gener a les 18:00h a La Mar Bella, Barcelona

Tecnidex València RC vs Fénix RC, dissabte 30 de gener a les 18:00h als Camps “Jorge Diego Pantera”, València

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs CEU, dissabte 30 de gener a les 16:00h a La Mar Bella, Barcelona

Castelldefels RUC vs GEiEG, dissabte 30 de gener a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

CR Tarragona vs INEF Lleida, dissabte 30 de gener a les 16:00h a La Laboral, Tarragona

CR Sant Cugat “B” vs Manresa RC, dissabte 30 de gener a les 18:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

FC Barceona “B” vs Gòtics RC, dissabte 30 de gener a les 19:30h a La Teixonera, Barcelona

TERCERA CATALANA

Castelldefels RUC “B” vs Santa Coloma RC, dissabte 30 de gener a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

Ripollès RC vs RC Martorell “B”, dissabte 30 de gener a les 16:00h al Camp Municipal d’Esports de Ripoll

CR Carboners de Terrassa “B” vs GEiEG “B”, dissabte 30 de gener a les 17:30h a Can Jofresa, Terrassa

RC Mataró “B” vs Navata Alt Empordà RC, dissabte 30 de gener a les 19:00h al Camp del Camí del Mig, Mataró

RC Badalona vs Anoia RC, diumenge 31 de gener a les 12:00h als Camps Paco Águila, Badalona

GRUP SEGON COPA CATALANA FEMENINA

CR Carboners de Terrassa vs RC L’Hospitalet, dissabte 30 de gener a les 16:00h a Can Jofresa, Terrassa

Reus Deportiu vs Manresa RC, diumenge 31 de gener al Camp de Rugby de Reus

CEU vs “Hipofuritanes”,  aplaçat per al 13 de febrer

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *