Horaris del cap de setmana del 4 i 5 d’octubre

RugbyCat

Fotografia d’arxiu

DIVISIÓ D’HONOR

Vigo RC vs FC Barcelona, diumenge 5 d’octubre a les 12:00h a As Lagoas-Marcosende, Vigo

UE Santboiana vs VRAC Quesos Entrepinares, diumenge 5 d’octubre a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR “B”

CAU València vs CR La Vila, dissabte 4 d’octubre a les 16:00h al Camp del Riu Túria, València

RC Sitges vs RC L’Hospitalet, dissabte 4 d’octubre a les 16:00h a Sant Bàrbara, Sitges

Tecnidex València vs Fénix RC, dissabte 4 d’octubre a les 16:00h al Quatre Carreres, València

Barcelona Enginyers Rugby vs CP Les Abelles, diumenge 5 d’octubre a les 12:00h a la Teixonera Barcelona

CR Sant Cugat vs BUC, diumenge 5 d’octubre a les 12:30h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP A

Químic ER vs CEU, dissabte 4 d’octubre a les 16:30h a la Teixonera, Barcelona

RC Martorell vs CR Tarragona, dissabte 4 d’octubre a les 18:00h a Torrent de Llops, Martorell

RC Cornellà vs CR Sant Cugat “B”, dissabte 4 d’octubre a les 18:30h a la Foixarda, Barcelona

CR Senglars de Torroella vs Santa Coloma RC, diumenge 5 d’octubre a les 12:00h a l’Estadi Municipal d’Esports, Torroella de Montgrí

Gòtics RC vs Castelldefels RUC, diumenge 5 d’octubre a les 12:00h a la Foixarda, Barcelona

DIVISIÓ HONOR CATALANA GRUP B

GEiEG vs UE Santboiana “B”, dissabte 4 d’octubre a les 16:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

INEF Lleida vs FC Barcelona “B”, dissabte 4 d’octubre a les 17:00h a les Instal·lacions de la Caparrella, Lleida

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs CR Spartans de Granollers, diumenge 5 d’octubre a les 10:00h a la Teixonera, Barcelona

RC L’Hospitalet “B” vs Banyoles RC, diumenge 5 d’octubre a les 12:00h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

SEL Vilanova vs BUC “B”, diumenge 5 d’octubre a les 12:00h a les Pistes d’Atletisme de Vilanova i la Geltrú

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP C

Garrotxa RC vs RC Cornellà “B”, dissabte 4 d’octubre a les 16:00h a Sant Roc, Olot

Manresa RC vs Osona RC, dissabte 4 d’octubre a les 17:00h a el Camp de Rugby del Congost, Manresa

Gòtics RC “B” vs Reus Deportiu, dissabte 4 d’octubre a les 17:00h a la Foixarda, Barcelona

Alt Empordà Navata RC vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, dissabte 4 d’octubre a les 18:00h a la Zona Esportiva de Navata

CR Carboners de Terrassa “B” vs RC Mataró, dissabte 4 d’octubre a les 18:00h a Can Jofresa, Terrassa

DIVISIÓ HONOR CATALANA GRUP D

 CR Carboners de Terrassa vs Ripollès RC, dissabte 4 d’octubre a les 16:00h a Can Jofresa, Terrassa

Los Taus d’Amposta vs Sabadell RC, dissabte 4 d’octubre a les 17:30h al Serengetti Stadium, Amposta

RC Sitges “B” vs BUC “C”, dissabte 4 d’octubre a les 18:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Químic ER “B” vs CR Alella, dissabte 4 d’octubre a les 18:00h a la Teixonera, Barcelona

Anoia RC vs CEU “B”, dissabte 4 d’octubre a les 20:00h a Igualada

PRIMERA CATALANA FEMENÍ

GEiEG vs Gòtics RC, dissabte 4 d’octubre a les 17:30h al Complex Educatiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

UE Santboiana vs Barcelona Enginyers Rugby, diumenge 5 d’octubre a les 12:00h a l’Estadi d’Atletisme Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

SEGONA CATALANA FEMENÍ

Castelldefels RUC vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 4 d’octubre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

CR Sant Cugat vs RC Martorell, dissabte 4 d’octubre a les 17:30h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

CEU/L’Hospitalet vs RC Sitges, dimenge 5 d’octubre a les 12:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *