Horaris del cap de setmana del 5 i 6 de novembre

Els partits del proper cap de setmana, amb totes les lligues en joc

RugbyCat

Fotografia de Navata Rugby

Divisio d’Honor

 

Partit Resultat
5 novembre 2016 17:00 Fadura
Getxo Errugbia Cajasol Ciencias Sevilla
-:-
5 novembre 2016 17:00 Pepe Rojo
CR El Salvador Gernika Rugby Taldea
-:-
6 novembre 2016 12:00 Altamira
AMPO Ordizia CR Complutense Cisneros
-:-
6 novembre 2016 12:30 La Teixonera
FC Barcelona VRAC Quesos Entrepinares
-:-
6 novembre 2016 12:30 Las Terrazas
Alcobendas Rugby Hernani CRE
-:-
6 novembre 2016 12:30 San Román
Independiente RC UE Santboiana
-:-

Divisió d’Honor “B”

 

Partit Resultat
5 novembre 2016 16:30 Camp del Riu Túria
CAU València BCN Enginyers Rugby
-:-
5 novembre 2016 16:30 La Guinardera
CR Sant Cugat CP Les Abelles
-:-
5 novembre 2016 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B RC L’Hospitalet
-:-
5 novembre 2016 17:00 La Foixarda
BUC Tatami RC
-:-
5 novembre 2016 18:00 Quatre Carreres
Tecnidex València Fénix RC
-:-
6 novembre 2016 Estadio Monte Romero
Club Univ. Rugby Murcia CR La Vila
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup A

 

Partit Resultat
5 novembre 2016 16:00
Manresa RC RC Sitges
-:-
5 novembre 2016 17:00
Garrotxa Banyoles R CEU
-:-
5 novembre 2016 17:00
BCN Enginyers Rugby B RC Cornellà
-:-
5 novembre 2016 19:00
Gòtics RC INEF Lleida
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup B

 

Partit Resultat
5 novembre 2016 15:00
CR Tarragona GEiEG
-:-
5 novembre 2016 16:00
RC Martorell CR Spartans Granollers
-:-
5 novembre 2016 17:00
Químic ER FC Barcelona B
-:-
5 novembre 2016 18:00
CR Sant Cugat B BUC B
-:-
6 novembre 2016 12:00
Senglars de Torroella Castelldefels RUC
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup C

 

Partit Resultat
6 novembre 2016 10:00
CR Alella Osona RC
-:-
6 novembre 2016 12:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova Sabadell RC
-:-
6 novembre 2016 16:00
Ripollès RC Castelldefels RUC B
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup D

 

Partit Resultat
5 novembre 2016 16:00 Les Comes
Anoia RC Carboners de Terrassa
-:-
5 novembre 2016 18:00 Camp ed Rugbi de Begues
Begues RC RC L’Hospitalet B
-:-
6 novembre 2016 12:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró B Reus Deportiu
-:-
6 novembre 2016 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC BUC C
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup E

 

Partit Resultat
5 novembre 2016 18:00 El Sitari
CEU B RC Mataró
-:-
5 novembre 2016 18:30 La Teixonera
Químic B Carboners de Terrassa B
-:-
5 novembre 2016 19:00 La Mar Bella
BCN Enginyers Rugby C Rugby Navata
-:-
6 novembre 2016 12:00 Pistes Atletisme "Paco Águila"
RC Badalona GEiEG B
-:-

Copa Catalana Femenina Primera

 

Partit Resultat
5 novembre 2016 12:00 La Foixarda
Gòtics RC Fem CR Sant Cugat Fem
-:-
5 novembre 2016 15:00 Can Vinader
Castelldefels RUC Fem GEiEG Fem
-:-
6 novembre 2016 12:00 La Mar Bella
BCN Enginyers Rugby Fem BUC fem
-:-

Copa Catalana Femenina Segona A

 

Partit Resultat
5 novembre 2016 16:00 La Feixa Llarga
RC L’Hospitalet Fem Martorell-Anoia
-:-
5 novembre 2016 16:30 Santa Bàrbara
RC Sitges Fem INEF Lleida Fem
-:-
6 novembre 2016 12:00
Granollers-Alella CR Carboners de Terrassa Fem
-:-

Copa Catalana Femenina Segona B

 

Partit Resultat
5 novembre 2016 16:15 El Sitari
CEU Fem Osona RC Fem
-:-
6 novembre 2016 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana Fem Reus Deportiu Fem
-:-
6 novembre 2016 12:00 El Congost
Manresa RC Fem Sabadell RC Fem
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *