Horaris del cap de setmana del 6 i 7 de febrer

RugbyCat

Fotografia de Cristina González

FINALS CAMPIONAT AUTONÒMIC DE SELECCIONS

Sub-16: Catalunya vs Andalusia, dissabte 6 de febrer a les 12:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Sub-18: Madrid vs Catalunya, diumegne 7 de febrer a les 12:30h al Camp de la Puerta de Hierro, Madrid

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs Bizkaia Gernika RT, dissabte 6 de febrer  a les 13:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

CRC Pozuelo vs FC Barcelona, dissabte 6 de febrer  a les 16:00h al Valle de las Cañas, Pozuelo de Alarcón

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA

CRAT Universidade a Coruña vs INEF Barcelona, dissabte 6 de febrer  a les 19:00h a Elviña, La Corunya

GEiEG vs Getxo Artea RT, diumenge 7 de febrer a les 11:30h al Palau Sacosta, Girona

DIVISIÓ D’HONOR “B”

RC Sitges vs Barcelona Enginyers Rugby, dissabte 6 de febrer  a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Fénix RC vs CAU València, dissabte 6 de febrer a les 16:30h al Pinares de Venecia, Saragossa

CP Les Abelles vs RC L’Hospitalet, dissabte 6 de febrer  a les 17:00h als Camps Jorge Diego Pantera, València

BUC vs Tecnidex València RC, dissabte 6 de febrer  a les 17:00h a La Foixarda, Barcelona

Químic ER vs UE Santboiana “B”, dissabte 6 de febrer  a les 17:00h a La Teixonera, Barcelona

CR La Vila vs CR Sant Cugat, diumenge 7 de febrer a les 12:30h a El Pantano, la Villajoyosa

PRIMERA CATALANA

RC Martorell vs CR Senglars de Torroella, dissabte 6 de febrer  a les 16:00h al Torrent de Llops, Martorell

Banyoles RC vs RC Sitges “B”, dissabte 6 de febrer  a les 16:00h al Camp Vell de Banyoles

RC Mataró vs CR Spartans de Granollers, dissabte 6 de febrer  a les 17:00h al Camí del Mig, Mataró

RC Cornellà vs Gòtics RC, dissabte 6 de febrer  a les 17:00h al Camp de Rugby de Cornellà

Químic ER “B” vs FC Barcelona “C”, dissabte 6 de febrer  a les 18:30h a La Teixonera, Barcelona

BUC “B” vs Garrotxa RC, dissabte 6 de febrer  a les 18:30h a La Foixarda, Barcelona

RC L’Hospitalet “B” vs UE Santboiana “C”, diumenge 7 de febrer a les 13:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

SEGONA CATALANA

CEU “B” vs Osona RC, dissabte 6 de febrer  a les 16:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

CR Carboners de Terrassa vs Sabadell RC, dissabte 6 de febrer  a les 16:30h a Can Jofresa, Terrassa

Barcelona Enginyers Rugby “C” vs Reus Deportiu, dissabte 6 de febrer  a les 17:00h a La Mar Bella, Barcelona

BUC “C” vs SEL Vilanova, diumenge 7 de febrer a les 13:00h a La Foixarda, Barcelona

TERCERA CATALANA

Anoia RC vs CR Carboners de Terrassa “B”, dissabte 6 de febrer  a les 16:00h a Les Comes, Igualada

GEiEG “B” vs Ripollès RC, dissabte 6 de febrer  a les 18:00h al Palau Sacosta, Girona

Santa Coloma RC  vs Badalona RC, diumenge 7 de febrer a les 12:30h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramanet

Alt Empordà Navata RC vs RC Martorell “B”, aplaçat per al 13 de febrer

GRUP PRIMER COPA CATALANA FEMENINA

Castelldefels RUC vs UE Santboiana, dissabte 6 de febrer  a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

CR Sant Cugat vs BUC, dissabte 6 de febrer  a les 18:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Gòtics RC vs Barcelona Enginyers Rugby, diumenge 7 de febrer a les 12:30h a La Foixarda, Barcelona

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *