Horaris del cap de setmana del 7 i 8 de febrer

RugbyCat

Fotografia de Juan Carlos Gómez

DIVISIÓ D’HONOR

CR El Salvador vs FC Barcelona, diumenge 8 de febrer a les 12:30h al Pepe Rojo, Valladolid

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA

Químic ER vs UE Santboiana “B”, dissabte 7 de febrer a les 16:00h a La Teixonera, Barcelona

INEF Lleida vs BUC “B”, dissabte 7 de febrer a les 18:00h a La Caparrella, Lleida

Gòtics RC vs GEiEG, diumenge 8 de febrer a les 11:00h a La Foixarda, Barcelona

CR Senglars de Torroella vs CEU, diumenge 8 de febrer a les 12:00h al Camp Municipal d’Esports de Torroella de Montgrí

CR Sant Cugat “B” vs FC Barcelona “B”, diumenge 8 de febrer a les 12:30h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

PRIMERA CATALANA

SEL Vilanova vs Castelldefels RUC, dissabte 7 de febrer a les 16:30h a la Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú

SEGONA CATALANA

Osona RC vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, dissabte 7 de febrer a les 16:00h al Camp de Rugby de Vic

Químic ER “B” vs  CR Carboners de Terrassa, dissabte 7 de febrer a les 18:00h a La Teixonera, Barcelona

RC Mataró vs CEU “B”, dissabte 7 de febrer a les 19:00h a Mataró

CR Alella vs Reus Deportiu, diumenge 8 de febrer a les 10:00h a Alella

CR Sant Cugat “C” vs UE Santboiana “C”, diumenge 8 de febrer a les 11:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

TERCERA CATALANA

BUC “C” vs CR Carboners de Terrassa “B”, dissabte 7 de febrer a les 16:00h a La Foixarda, Barcelona

FC Barcelona “C” vs CEU “C”, dissabte 7 de feber a les 19:30h a La Teixonera, Barcelona

Anoia RC vs Ripollès RC, dissabte 7 de febrer a les 20:15h a Igualada

Gòtics RC “B” vs Navata Alt Empordà RC, diumenge 8 de febrer a les 12:30h a La Foixarda, Barcelona

COPA CATALANA FEMENINA

RC Sitges vs CEU/L’Hospitalet, dissabte 7 de febrer a les 15:30h a Santa Bàrbara, Sitges

BUC vs Gòtics RC, dissabte 7 de febrer a les 17:30h a La Foixarda, Barcelona

CR Carboners de Terrassa vs UE Santboiana, diumenge 8 de febrer a les 11:30h a Can Jofresa, Terrassa

Barcelona Enginyers Rugby vs CR Sant Cugat, diumenge 8 de febrer a les 12:00h a La Mar Bella, Barcelona

GEiEG “B” vs  Reus/Santa Coloma, diumenge 8 de febrer a les 13:00h al Palau Sacosta, Girona

Castelldefels RUC vs RC Martorell, pendent de confirmació

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *