Horaris del cap de setmana del 7 i 8 de novembre

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

DIVISIÓ D’HONOR

Alcobendas Rugby vs FC Barcelona, dissabte 7 de novembre a les 16:00h a Las Terrazas, Alcobendas

UE Santboiana vs Bathco Rugby, diumenge 8 de novembre a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR “B”

RC Sitges vs UE Santboiana “B”, dissabte 7 de novembre a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Químic ER vs CR Sant Cugat, dissabte 7 de novembre a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

BUC vs CP Les Abelles, dissabte 7 de novembre a les 17:00h a La Foixarda, Barcelona

Fénix RC vs Barcelona Enginyers Rugby, dissabte 7 de novembre a les 18:30h al Pinares de Venecia, Saragossa

Tecnidex València RC vs CAU València, diumenge 8 de novembre a les 12:00h al Quatre Carreres, València

CR La Vila vs RC L’Hospitalet, diumenge 8 de novembre a les 12:30h a El Pantano, La Villajoyoisa

DH CATALANA GRUP A

GEiEG vs INEF Lleida, dissabte 7 de novembre a les 16:00h al Palau Sacosta, Girona

Manresa RC vs CR Tarragona, dissabte 7 de novembre a les 16:00h al Camp de Rugby del Congost, Manresa

Garrotxa RC vs RC L’Hospitalet “B”, dissabte 7 de novembre a les 16:30h a Sant Roc, Olot

CR Spartans de Granollers vs FC Barcelona “B”, dissabte 7 de novembre a les 17:30h a les Pistes d’Atletisme de Granollers

DH CATALANA GRUP B

CEU vs Castelldefels RUC, dissabte 7 de novembre a les 16:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

CR Sant Cugat “B” vs Banyoles RC, dissabte 7 de novembre a les 18:00h a La Guinardera, Sant  Cugat del Vallès

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs Senglars de Torroella RC, dissabte 7 de novembre a les 18:00h a La Mar Bella, Barcelona

RC Sitges “B” vs RC Cornellà, diumenge 8 de novembre a les 12:00h a Santa Bàrbara, Sitges

DH CATALANA GRUP C

Osona RC vs Castelldefels RUC “B”, dissabte 7 de novembre a les 16:00h al Camp de Rugby de Vic

UE Santboiana “C” vs Navata Alt Empordà RC, dissabte 7 de novembre a les 16:00h al Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

CR Alella vs RC Mataró, dimenge 8 de novembre a les 10:00h al Camp de Rugby d’Alella

SEL Vilanova vs Anoia RC, diumenge 8 de novembre a les 12:00h a la Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú

DH CATALANA GRUP E

CEU “B” vs Gòtics RC “B”, dissabte 7 de novembre a les 17:30h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

BUC “C” CR Carboners de Terrassa “B”, dissabte 7 de novembre a les 18:30h a La Foixarda, Barcelona

Barcelona Enginyers Rugby “C” vs CR Sant Cugat “C”, diumenge 8 de novembre a les 12:00h a La Mar Bella, Barcelona

RC Badalona vs RC Martorell, diumenge 8 de novembre a les 12:00h al Camp de Rugby de Badalona

PRIMERA CATALANA FEMENINA

CR Sant Cugat vs INEF Barcelona, dissabte 7 de novembre a les 16:00h a La Guinardera, Barcelona

GEiEG vs Barcelona Enginyers Rugby, diumenge 8 de novembre a les 12:00h al Palau Sacosta, Girona

Gòtics RC vs RC Sitges, diumenge 8 de novembre a les 12:00h a La Foixarda, Barcelona

SEGONA CATALANA FEMENINA

Martorell/Granollers vs Manresa RC, dissabte 7 de novembre a les 16:00h a les Pistes d’Atletisme de Granollers

Castelldefels RUC vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 7 de novembre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

CEU vs BUC, dissabte 7 de novembre a les 19:00h a Les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

RC L’Hospitalet vs Reus Deportiu, diumenge 8 de novembre a les 11:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *