Horaris del cap de setmana del 8 i 9 de març

RugbyCat

Fotografia d’Eli Calbet

FINAL CAMPIONAT AUTONÒMIC DE SELECCIONS

Catalunya S-21 vs Madrid S-21, dissabte 8 de març a les 14:00h al Pinares de Venecia, Saragossa

DIVISIÓ D’HONOR

Blusens Universidade Vigo vs UE Santboiana, diumenge 9 de març a les 12:00h al Lagoas Marcosende, Vigo

DIVISIÓ D’HONOR B

BUC vs CAU València, dissabte 8 de març a les 17:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

PRIMERA NACIONAL

Fénix RC vs ARPN, dissabte 8 de març a les 16:00h al Pinares de Venecia, Saragossa

RC Sitges vs Químic RC, dissabte 8 de març a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

GEiEG vs RC Ponent, dissabte 8 de març a les 16:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

Ejea RC vs UE Santboiana “B”, dissabte 8 de març a les 16:00h a la Ciudad Polideportiva d’Ejea de los Caballeros

PRIMERA CATALANA

INEF Lleida vs Gòtics RC, dissabte 8 de març a les 16:30h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

RC Cornellà vs CEU, dissabte 8 de març a les 20:00h a Viladecans

RC Sant Cugat “B” vs CR Senglars de Torroella, diumenge 9 de marça a les 12:00h al Camp de Rugby de Torroella de Montgrí

SEL Vilanova vs FC Barcelona “B”, diumenge 9 de març a les 12:00h a les Pistes Polisportives de Vilanova i la Geltrú

CR Tarragona vs CR L’Hospitalet “B”, diumenge 9 de març a les 12:00h al Comlex Educatiu de Tarragona

SEGONA CATALANA

Banyoles RC vs XV del Vallès, dissabte 8 de març a les 17:00h al Camp Vell de Rugby de Banyoles

RC Martorell vs Castelldefels RUC, dissabte 8 de març a les 18:00h a Torrent de Llops, Martorell

Manresa RC vs Reus Deportiu, dissabte 8 de març a les 20:00h a l’Estadi d’Atletisme del Congost, Manresa

BUC “B” vs Santa Coloma RC, diumenge 9 de març a les 10:30h a la Mar Bella, Barcelona

CR Alella vs CNPN Enginyers “B”, diumenge 9 de març a les 10:30h a Can Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

TERCERA CATALANA

Playoffs d’ascens anada

CEU “B” vs Garrotxa RC, dissabte 8 de març a les 15:30h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

CR Carboners de Terrassa vs Químic RC “B”, diumenge 9 de març a les 12:00h al Camp de Rugbi de Can Jofresa, Terrassa

Posicions finals

GEiEG “B” vs Los Taus d’Amposta, dissabte 8 de març a les 14:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

Ripollès RC vs RC Sitges “B”, dissabte 8 de març a les 16:00h al Camp de Rugby de Vic

ARPN “B” vs Osona RC, diumenge 9 de març a les 12:00h a la Mar Bella, Barcelona

Gòtics RC “B” vs RC Mataró, diumenge 9 de març a les 12:00h a Mataró

COPA CATALUNYA FEMENINA

CR Sant Cugat/Granollers vs CEU/L’Hospitalet, dissabte 8 de març a les 17:30h a Granollers

ARPN vs UE Santboiana, dissabte 8 de març a les 18:30h a la Mar Bella, Barcelona

CR Carboners de Terrassa vs Gòtics RC, diumenge 9 de març a les 10:00h al Camp de Rugbi de Can Jofresa, Terrassa

RC Martorell vs Catalunya Nova, dissabte 9 de març a les 10:00h al Complex Esportiu Torrent de Llops, Martorell

 

One thought on “Horaris del cap de setmana del 8 i 9 de març

  • 7 març 2014 at 14:57
    Permalink

    EL Partit del Rripolles C, contra el sitges, es passarà al cap de setmana del 22

    Reply

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *