Horaris del cap de setmana del 8 i 9 de novembre

RugbyCat

Fotografia de Gerard Franco

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs Getxo Artea RT, diumenge 9 de novembre a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

Bizkaia Gernika RT vs FC Barcelona, diumenge 9 de novembre a les 12:00h a Urbieta, Gernika

DIVISIÓ D’HONOR “B”

Tecnidex València vs RC Sitges, dissabte 8 de novembre a ls 16:00h al Quatre Carreres, València

CAU València vs  CP Les Abelles, dissabte 8 de novembre a les 16:30h al Camp del Riu Túria, València

BUC vs CR La Vila, dissabte 8 de novembre a les 16:30h a La Foixarda, Barcelona

CR Sant Cugat vs CR L’Hospitalet, dissabte 8 de novembre a les 17:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP A

Castelldefels RUC vs CR Sant Cugat “B”, dissabte 8 de novembre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

RC Cornellà vs CR Senglars de Torroella, dissabte 8 de novembre a les 16:30h a l’Estadi Municipal de Cornellà

RC Martorell vs Químic ER, dissabte 8 de novembre a les 18:00h al Torrent de Llops, Martorell

Gòtics RC vs CEU, diumenge 9 de novembre a les 12:00h a La Foixarda, Barcelona

CR Tarragona vs Santa Coloma RC, diumenge 9 de novembre al Complex Educatiu de Tarragona

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP B

CR Spartans de Granollers vs Banyoles RC, dissabte 8 de novembre a les 17:00h a Granollers

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs BUC “B”, dissabte 8 de novembre a les 17:00h a la Mar Bella, Barcelona

FC Barcelona “B” vs  UE Santboiana “B”, dissabte 8 de novembre a les 18:00h a La Teixonera, Barcelona

INEF Lleida vs SEL Vilanova, diumenge 9 de novembre a les 12:00h a La Caparrella, Lleida

RC L’Hospitalet “B” vs GEiEG, diumenge 9 de novembre a les 12:00h a La Feixa Llarga, L’Hospitalet de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP C

Garrotxa RC vs Manresa RC, dissabte 8 de novembre a les 16:00h a Sant Roc, Olot

CR Carboners de Terrassa “B” vs Gòtics RC “B”, dissabte 8 de novembre a les 17:30h a Can Jofresa, Terrassa

Navata Alt Empordà RC vs RC Mataró, dissabte 8 de novembre a les 18:00h a Navata

Barcelona Enginyers “C” vs Osona RC, dissabte 8 de novembre a les 19:00h a la Mar Bella, Barcelona

RC Cornellà “B” vs Reus Deportiu, diumenge 9 de novembre a les 12:00h a l’Estadi Municipal de Cornellà

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP D

CR Carboners de Terrassa vs Los Taus d’Amposta RCTE, dissabte 8 de novembre a les 16:00h a Can Jofresa, Terrassa

Químic ER “B” vs Ripollès RC, dissabte 8 de novembre a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

RC Alella vs CEU “B”, diumenge 9 de novembre a les 10:00h a Alella

BUC “C” vs Sabadell RC, diumenge 9 de novembre a les 10:30h a La Foixarda, Barcelona

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *