Horaris del cap de setmana del 8 i 9 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
8 octubre 2016 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B CAU València
-:-
8 octubre 2016 17:30 Pinares de Venecia
Fénix RC CR Sant Cugat
-:-
9 octubre 2016 12:00 Quatre Carreres
Tecnidex València Club Univ. Rugby Murcia
-:-
9 octubre 2016 12:30 La Feixa Llarga
RC L’Hospitalet BUC
-:-
9 octubre 2016 13:00
Tatami RC CP Les Abelles
-:-
15 octubre 2016 16:00 La Marbella
BCN Enginyers Rugby CR La Vila
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup A

 

Partit Resultat
8 octubre 2016 17:00
Garrotxa Banyoles R Gòtics RC
-:-
8 octubre 2016 17:00
RC Cornellà Manresa RC
-:-
8 octubre 2016 17:00
CEU INEF Lleida
-:-
8 octubre 2016 17:30
FC Barcelona C RC Sitges
-:-

 

Divisió d’Honor Catalana Grup B

 

Partit Resultat
8 octubre 2016 15:15
CR Tarragona Químic ER
-:-
8 octubre 2016 16:00
CR Sant Cugat B RC Martorell
-:-
8 octubre 2016 16:00
GEiEG Senglars de Torroella
-:-
8 octubre 2016 16:00
FC Barcelona B Castelldefels RUC
-:-
8 octubre 2016 18:30
BUC B CR Spartans Granollers
-:-

 

Divisió d’Honor Catalana Grup C

 

Partit Resultat
8 octubre 2016 16:00
Ripollès RC Sabadell RC
-:-
9 octubre 2016 12:00 La Foixarda
Gòtics RC B Castelldefels RUC B
-:-
9 octubre 2016 12:00
CR Alella SEL Vilanova
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup D

 

Partit Resultat
8 octubre 2016 18:00 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC RC Mataró B
-:-
8 octubre 2016 18:00 Can Jofresa
RC L’Hospitalet B Anoia RC
-:-
9 octubre 2016 La Foixarda
BUC C Reus Deportiu
-:-
9 octubre 2016 12:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa Santa Coloma RC
-:-

 

Divisió d’Honor Catalana Grup E

 

Partit Resultat
8 octubre 2016 17:30 Palau Sacosta
GEiEG B Químic B
-:-
8 octubre 2016 18:30 El Sitari
CEU B BCN Enginyers Rugby C
-:-
9 octubre 2016 10:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B Rugby Navata
-:-
9 octubre 2016 11:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró RC Badalona
-:-

Copa Catalana Femenina Primera

Partit Resultat
8 octubre 2016 17:00 La Foixarda
BUC fem Gòtics RC Fem
-:-
8 octubre 2016 18:00 La Guinardera
CR Sant Cugat Fem Castelldefels RUC Fem
-:-
9 octubre 2016 12:00 El Sitari
BCN Enginyers Rugby Fem INEF Barcelona
-:-

Copa Catalana Femenina Segona A

Partit Resultat
8 octubre 2016 16:00
Martorell-Anoia CR Carboners de Terrassa Fem
-:-
8 octubre 2016 18:00 Santa Bàrbara
RC Sitges Fem Granollers-Alella
-:-
9 octubre 2016 11:00 La Feixa Llarga
RC L’Hospitalet Fem INEF Lleida Fem
-:-

 

Copa Catalana Femenina Segona B

 

Partit Resultat
8 octubre 2016 15:30 El Sitari
CEU Fem Reus Deportiu Fem
-:-
9 octubre 2016 12:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC Fem Sabadell RC Fem
-:-
9 octubre 2016 13:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana Fem Manresa RC Fem
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *