Horaris del cap de setmana del 9 i 10 d’abril

RugbyCat

Fotografia de Castelldefels RUC

DIVISIÓ D’HONOR // Jornada 20

FC Barcelona vs CR Complutense Cisneros, dissabte 9 d’abril a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

CRC Pozuelo vs UE Santboiana, diumenge 10 d’abril a les 12:30h al Valle de las Cañas, Pozuelo de Alarcón, Madrid

DIVISIÓ D’HONOR “B” // Jornada 22

RC L’Hospitalet vs Tecnidex València RC, dissabte 9 d’abril a les 16:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

CR Sant Cugat vs CAU València, dissabte 9 d’abril a les 17:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

UE Santboiana “B” vs Barcelona Enginyers Rugby, dissabte 9 d’abril a les 17:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

CP Les Abelles vs Fénix RC, dissabte 9 d’abril a les 17:00h al Jorge Diego Pantera, València

BUC vs Químic ER, dissabte 9 d’abril a les 17:00h a La Foixarda, Barcelona

CR La Vila vs RC Sitges, diumenge 10 d’abril a les 12:30h a El Pantano, la Vilajoyosa

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA // Semifinals

FC Barcelona “B” vs Castelldefels RUC, diumenge 10 d’abril a les 11:00h a La Foixarda, Barcelona

INEF Lleida vs CEU, diumenge 10 d’abril a les 13:00h a La Foixarda, Barcelona

PRIMERA CATALANA // Jornada 11

CR Spartans de Granollers vs CR Senglars de Torroella, dissabte 9 d’abril a les 17:00h a les Pistes d’Atletisme de Granollers

RC Cornellà vs RC Sitges “B”, dissabte 9 d’abril a les 17:00h al Camp de Rugby de Cornellà

RC L’Hospitalet “B” vs RC Martorell, dissabte 9 d’abril a les 18:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Químic ER “B” vs BUC “B”, dissabte 9 d’abril a les 18:30h a La Teixonera, Barcelona

Gòtics RC “B” vs FC Barcelona “C”, dissabte 9 d’abril a les 18:30h a La Foixarda, Barcelona

RC Mataró vs Banyoles RC, diumenge 10 d’abril a les 12:00h al Camp del Camí del Mig, Mataró

SEGONA CATALANA // Jornada 9

CR Alella vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, diumenge 10 d’abril a les 10:00h al Camp de Rugby d’Alella

Sabadell RC vs Reus Deportiu, diumenge 10 d’abril a les 12:00h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

BUC “C” vs CR Carboners de Terrassa, diumenge 10 d’abril a les 15:00h a La Foixarda, Barcelona

TERCERA CATALANA // Jornada 8

Anoia RC vs Santa Coloma RC, dissabte 9 d’abril a les 16:00h a Les Comes, Igualada

GEiEG “B” vs RC Mataró “B”, dissabte 9 d’abril a les 16:00h al Palau  Sacosta, Girona

Ripollès RC vs Badalona RC, dissabte 9 d’abril a les 16:00h al Camp de Rugby de Ripoll

RC Martorell “B” vs Castelldefels RUC “B”, dissabte 9 d’abril a les 16:00h al Torrent de Llops, Martorell

Navata Alt Empordà RC vs CR Carboners de Terrassa “B”, dissabte 9 d’abril, hora per confirmar

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *