Marcadors de la jornada (11 i 12 de novembre)

RugbyCat

Fotografia de Federació Catalana de Rugby

Campionat Autonòmic Femení

Andalusia 13 – 24(b) Catalunya

Liga Heineken

Partit Resultat
11 novembre 2017 16:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  Hernani CRE
49 – 7
11 novembre 2017 17:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  CR Complutense Cisneros
0 – 64
12 novembre 2017 12:00 San Román
Senor Independiente  –  Gernika Rugby Taldea
48 – 26
12 novembre 2017 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  FC Barcelona
32 – 24
12 novembre 2017 12:30 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  CR La Vila
29 – 12
12 novembre 2017 12:30 Altamira
AMPO Ordizia  –  VRAC Quesos Entrepinares
30 – 41

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
11 novembre 2017 16:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  BabarianS XV Calvià
36 – 26
11 novembre 2017 16:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  CAU València
14 – 24
11 novembre 2017 16:00 Camp del Riu Túria
Tatami RC  –  BUC
38 – 26
11 novembre 2017 17:00 La Partideta
Rugby Cullera  –  RC Hospitalet
19 – 47
11 novembre 2017 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  Fénix RC
13 – 10
11 novembre 2017 17:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  Tecnidex València
12 – 8

Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
11 novembre 2017 15:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  FC Barcelona Grana
25 – 15
11 novembre 2017 16:00 El Sitari
CEU  –  Castelldefels RUC
0 – 0
11 novembre 2017 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  CR Tarragona
8 – 33
11 novembre 2017 18:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  Manresa RC
7 – 74
12 novembre 2017 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Senglars de Torroella
60 – 19

Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
11 novembre 2017 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  RC Hospitalet B
64 – 0
11 novembre 2017 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  CR Spartans Granollers
54 – 14
11 novembre 2017 17:00 La Teixonera
Químic ER  –  Gòtics RC
29 – 21
11 novembre 2017 17:00 La Foixarda
BUC B  –  FC Barcelona Blau
27 – 50
11 novembre 2017 18:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  Garrotxa Banyoles R
19 – 29

Lliga Catalana Grup C

Partit Resultat
11 novembre 2017 18:30 La Foixarda
BUC C  –  Anoia RC
48 – 30
11 novembre 2017 19:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  Carboners de Terrassa B
85 – 0

Lliga Catalana Grup D

Partit Resultat
11 novembre 2017 17:45 El Sitari
CEU B  –  Osona RC
26 – 15
12 novembre 2017 11:00 Santa Bàrbara
SEL Vilanova  –  RC Badalona
10 – 39

Lliga Catalana Grup E

Partit Resultat
11 novembre 2017 17:30 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC  –  CR Alella Raudovan
15 – 10
11 novembre 2017 18:30 La Teixonera
Químic B  –  Carboners de Terrassa
10 – 44
12 novembre 2017 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  RC Cornellà
28 – 31

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *