Marcadors de la jornada (25 i 26 de novembre)

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Liga Heineken

Partit Resultat
25 novembre 2017 16:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  SilverStorm El Salvador
12 – 22
26 novembre 2017 12:00 San Román
Senor Independiente  –  Sanitas Alcobendas
35 – 27
26 novembre 2017 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  UE Santboiana
0 – 5
26 novembre 2017 12:00 La Teixonera
FC Barcelona  –  AMPO Ordizia
34 – 19
26 novembre 2017 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  Getxo Errugbia
50 – 14
26 novembre 2017 12:30 El Pantano
CR La Vila  –  CR Complutense Cisneros
19 – 22

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
25 novembre 2017 15:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  Tecnidex València
28 – 17
25 novembre 2017 17:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  Rugby Cullera
45 – 7
25 novembre 2017 17:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  UE Santboiana B
16 – 14
25 novembre 2017 17:00 Pinares de Venecia
Fénix RC  –  Tatami RC
30 – 3
26 novembre 2017 12:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  CN Poble Nou
45 – 5
26 novembre 2017 12:00 La Foixarda
BUC  –  CR Sant Cugat
34 – 17

Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
25 novembre 2017 16:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  INEF Lleida
19 – 75
25 novembre 2017 16:00 El Sitari
CEU  –  Manresa RC
34 – 6
25 novembre 2017 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  FC Barcelona Grana
19 – 51
26 novembre 2017 12:00 Camp Municipal
Senglars de Torroella  –  Sabadell RC
12 – 3
26 novembre 2017 12:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  CR Tarragona
12 – 24

Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
25 novembre 2017 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  Gòtics RC
19 – 13
25 novembre 2017 16:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  FC Barcelona Blau
13 – 45
25 novembre 2017 17:00 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers  –  CN Poblenou B
12 – 43
25 novembre 2017 17:00 La Teixonera
Químic ER  –  GEiEG
57 – 0
26 novembre 2017 13:30 La Foixarda
BUC B  –  Garrotxa Banyoles R
34 – 28

Lliga Catalana Grup C

Partit Resultat
25 novembre 2017 18:30 La Foixarda
Gòtics RC B  –  RC Mataró
17 – 39
26 novembre 2017 12:00 La Pastoreta
Reus RC  –  BUC C
28 – 0

Lliga Catalana Grup D

Partit Resultat
25 novembre 2017 15:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  INEF Barcelona
35 – 14
25 novembre 2017 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  SEL Vilanova
28 – 30
26 novembre 2017 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  CEU B
64 – 0

Lliga Catalana Grup E

Partit Resultat
25 novembre 2017 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  Begues RC
27 – 14
25 novembre 2017 18:30 La Teixonera
Químic B  –  RC Sitges B
13 – 19
26 novembre 2017 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Santa Coloma RC
28 – 0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *