Marcadors de la jornada (28 i 29 d’octubre)

RugbyCat

Fotografia d’Ernesto Aradilla 

Liga Heineken

Partit Resultat
28 octubre 2017 16:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  Getxo Errugbia
61 – 14
29 octubre 2017 12:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  CR La Vila
27 – 21
29 octubre 2017 12:00 San Román
Senor Independiente  –  FC Barcelona
32 – 38
29 octubre 2017 12:30 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  Hernani CRE
41 – 12
29 octubre 2017 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  VRAC Quesos Entrepinares
14 – 16
29 octubre 2017 12:30 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  CR Complutense Cisneros
41 – 22

Liga Iberdrola

Partit Resultat
28 octubre 2017 16:00 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  CR Complutense Cisneros
29 – 14
29 octubre 2017 12:00 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  XV Sanse Scrum
15 – 18
29 octubre 2017 12:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  Getxo Errugbia
77 – 0
29 octubre 2017 12:30 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CR Majadahonda
10 – 49

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
28 octubre 2017 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  BabarianS XV Calvià
3 – 25
28 octubre 2017 16:00 Camp del Riu Túria
Tatami RC  –  CR Sant Cugat
48 – 7
28 octubre 2017 17:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  CAU València
32 – 12
28 octubre 2017 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  Tecnidex València
15 – 18
28 octubre 2017 18:00 La Partideta
Rugby Cullera  –  Fénix RC
22 – 42
28 octubre 2017 18:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  BUC
31 – 22

Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
28 octubre 2017 14:30 La Laboral
CR Tarragona  –  INEF Lleida
64 – 0
28 octubre 2017 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CR Sant Cugat B
29 – 97
28 octubre 2017 16:00 El Congost
Manresa RC  –  Sabadell RC
28 – 0
28 octubre 2017 16:30 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  RC Martorell
68 – 7
29 octubre 2017 12:00 Camp Municipal
Senglars de Torroella  –  CEU
5 – 24

Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
28 octubre 2017 16:30 Sant Roc
Garrotxa Banyoles R  –  GEiEG
38 – 18
28 octubre 2017 17:00 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers  –  RC Sitges
26 – 45
28 octubre 2017 17:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  BUC B
20 – 32
28 octubre 2017 18:30 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  Químic ER
12 – 16
28 octubre 2017 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  CN Poblenou B
34 – 10

Lliga Catalana Grup D

28 octubre 2017 15:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  RC Badalona
38 – 19

Lliga Kopparberg Grup A

Partit Resultat
29 octubre 2017 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  GEiEG
7 – 17
29 octubre 2017 12:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  Castelldefels RUC
0 – 0

Lliga Kopparberg Grup B

Partit Resultat
29 octubre 2017 12:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  CR Sant Cugat
17 – 24
29 octubre 2017 12:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Martorell-Anoia
85 – 0
29 octubre 2017 16:00 La Laboral
CR Tarragona  –  Químic ER
80 – 0

Lliga Kopparberg Grup C

Partit Resultat
28 octubre 2017 15:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  UE Santboiana
18 – 0
28 octubre 2017 17:00 La Foixarda
BUC  –  RC Hospitalet
15 – 0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *