Marcadors de la jornada (4 i 5 de novembre)

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Liga Heineken

Partit Resultat
4 novembre 2017 16:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  AMPO Ordizia
25 – 35
5 novembre 2017 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  Senor Independiente
31 – 29
5 novembre 2017 12:00 La Teixonera
FC Barcelona  –  SilverStorm El Salvador
15 – 31
5 novembre 2017 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  Getxo Errugbia
52 – 19
5 novembre 2017 12:30 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  Sanitas Alcobendas
10 – 11
5 novembre 2017 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  UE Santboiana

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
4 novembre 2017 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  CP Les Abelles
23 – 29
4 novembre 2017 16:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  Tatami RC
10 – 18
4 novembre 2017 17:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  Rugby Cullera
57 – 10
4 novembre 2017 17:00 Pinares de Venecia
Fénix RC  –  CN Poble Nou
31 – 3
4 novembre 2017 17:00 La Foixarda
BUC  –  UE Santboiana B
18 – 17
4 novembre 2017 17:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  CR Sant Cugat
26 – 31

Prèvia DHC Grup B

4 novembre 2017 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  Químic ER
12 – 9

Lliga Catalana Grup C

5 novembre 2017 13:00 Reus
Reus RC  –  RC Mataró
0 – 48

Lliga Catalana Grup D

Partit Resultat
4 novembre 2017 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  SEL Vilanova
60 – 7
5 novembre 2017 12:00 Camp de Rugby de Navata
Rugby Navata  –  CEU B
5 – 37
5 novembre 2017 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  Ripollès RC
45 – 19

Lliga Catalana Grup E

Partit Resultat
4 novembre 2017 16:30 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  Begues RC
43 – 19
4 novembre 2017 17:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  Carboners de Terrassa
12 – 33
5 novembre 2017 10:00 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella Raudovan  –  Santa Coloma RC
37 – 20

Lliga Kopparberg Grup A

Partit Resultat
4 novembre 2017 17:00 El Sitari
CEU  –  Castelldefels RUC
15 – 45
4 novembre 2017 18:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Osona RC
63 – 0

Lliga Kopparberg Grup B

Partit Resultat
4 novembre 2017 18:00 La Teixonera
Químic ER  –  Carboners de Terrassa
0 – 73
5 novembre 2017 11:00 La Laboral
CR Tarragona  –  Martorell-Anoia
33 – 7
5 novembre 2017 12:30 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  CN Poble Nou
0 – 36

Lliga Kopparberg Grup C

Partit Resultat
4 novembre 2017 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Santa Coloma RC
41 – 7
5 novembre 2017 10:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  BUC
14 – 24

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *