Marcadors de la jornada (7 i 8 d’octubre)

RugbyCat

Fotografia de Coia Escoda

Liga Heineken

Partit Resultat
8 octubre 2017 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  CR La Vila
36 – 26
8 octubre 2017 12:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  FC Barcelona
21 – 29
8 octubre 2017 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  AMPO Ordizia
29 – 22
8 octubre 2017 12:30 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  VRAC Quesos Entrepinares
29 – 30
8 octubre 2017 12:30 San Román
Senor Independiente  –  CR Complutense Cisneros
40 – 29
8 octubre 2017 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  Getxo Errugbia
94 – 7

Lliga Iberdrola

Partit Resultat
7 octubre 2017 16:30 Fadura
Getxo Errugbia  –  CR Complutense Cisneros
26 – 22
8 octubre 2017 11:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  CR Majadahonda
29 – 24
8 octubre 2017 12:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  XV Sanse Scrum
14 – 12
8 octubre 2017 12:30 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  INEF-Hospitalet
35 – 5

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
7 octubre 2017 15:30 Camp del Riu Túria
CAU València  –  BabarianS XV Calvià
17 – 0
7 octubre 2017 16:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  BUC
32 – 3
7 octubre 2017 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  CN Poble Nou
34 – 33
7 octubre 2017 16:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  Tatami RC
30 – 27
7 octubre 2017 17:00 La Partideta
Rugby Cullera  –  Tecnidex València
5 – 33
7 octubre 2017 18:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  Fénix RC
17 – 38

Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
7 octubre 2017 15:00 La Laboral
CR Tarragona  –  FC Barcelona Grana
41 – 19
7 octubre 2017 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  CEU
0 – 48
7 octubre 2017 18:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  CR Sant Cugat B
13 – 37
8 octubre 2017 12:00 El Congost
Manresa RC  –  Senglars de Torroella
41 – 7
8 octubre 2017 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Castelldefels RUC
28 – 0

Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
7 octubre 2017 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  CN Poblenou B
40 – 19
7 octubre 2017 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  RC Hospitalet B
7 – 0
7 octubre 2017 16:30 La Teixonera
Químic ER  –  BUC B
53 – 5
7 octubre 2017 18:00 Camp Vell
Garrotxa Banyoles R  –  FC Barcelona Blau
17 – 53
7 octubre 2017 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  CR Spartans Granollers
55 – 16

Lliga Masculina Grup C

Partit Resultat
7 octubre 2017 17:00 La Foixarda
Gòtics RC B  –  BUC C
47 – 22
8 octubre 2017 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  UE Santboiana C
0 – 0
8 octubre 2017 12:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  Anoia RC
12 – 28

Lliga Masculina Grup D

Partit Resultat
7 octubre 2017 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  INEF Barcelona
27 – 42
8 octubre 2017 10:30 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  CEU B
21 – 32
8 octubre 2017 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  Rugby Navata
105 – 21

Lliga Masculina Grup E

Partit Resultat
7 octubre 2017 17:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  RC Sitges B
25 – 32
7 octubre 2017 18:00 La Teixonera
Químic B  –  CR Alella
22 – 5
8 octubre 2017 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  Begues RC
0 – 0

Lliga Kopparberg Grup A

PartitResultat7 octubre 2017 16:00 El Sitari
CEU  –  INEF Lleida20 – 247 octubre 2017 18:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Osona RC87 – 0

Lliga Kopparberg Grup B

Partit Resultat
7 octubre 2017 15:00 La Teixonera
Químic ER  –  Martorell-Anoia
0 – 85
8 octubre 2017 10:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  CN Poble Nou
5 – 50
8 octubre 2017 12:30 La Laboral
CR Tarragona  –  CR Sant Cugat
26 – 0

Lliga Kopparberg Grup C

Partit Resultat
7 octubre 2017 16:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  RC Hospitalet
0 – 28
7 octubre 2017 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  BUC
0 – 36

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *