Marcadors del cap de setmana 1 i 2 de desembre

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Campionat Autonòmic

S16 – Catalunya 115 – 0 Navarra

S18 – Catalunya 86 – 0 Navarra

Liga Heineken

Partit Resultat
1 desembre 2018 16:30 La Teixonera
Barça Rugby  –  CR Complutense Cisneros
18 – 18
2 desembre 2018 12:00 San Román
Independiente RC  –  VRAC Quesos Entrepinares
22 – 28
2 desembre 2018 12:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  Hernani CRE
36 – 10
2 desembre 2018 12:30 San Amaro
Aparejadores de Burgos  –  Gernika Rugby Taldea
57 – 17
2 desembre 2018 12:30 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  UE Santboiana
21 – 14
2 desembre 2018 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  CR La Vila
36 – 14

Liga Iberdrola

Partit Resultat
1 desembre 2018 17:00 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  XV Sanse Scrum
24 – 17
1 desembre 2018 18:00 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  CRAT A Coruña
9 – 24
2 desembre 2018 12:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CR Olímpico de Pozuelo
31 – 27

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
1 desembre 2018 16:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  Tecnidex València
57 – 10
1 desembre 2018 16:00 Camp del Riu Túria
Andemen Tatami RC  –  UER Montcada
29 – 3
1 desembre 2018 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  RC Hospitalet
30 – 12
1 desembre 2018 16:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  CN Poble Nou
14 – 32
1 desembre 2018 17:00 La Foixarda
BUC  –  UE Santboiana B
35 – 24
1 desembre 2018 17:00 Pinares de Venecia
Bantierra Fénix RC  –  CAU València
26 – 5

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
1 desembre 2018 15:30 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  Manresa RC
24 – 5
1 desembre 2018 16:30 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CR Sant Cugat B
64 – 5
1 desembre 2018 16:30 El Sitari
CEU  –  CR Spartans Granollers
48 – 7
1 desembre 2018 19:30 La Teixonera
Barça Rugby Blau  –  CR Tarragona
53 – 11
2 desembre 2018 10:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  Garrotxa Banyoles R
41 – 21
2 desembre 2018 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Químic ER
12 – 27

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
1 desembre 2018 15:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  Lleida-Quebrantahuesos
50 – 44
1 desembre 2018 18:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  BUC
10 – 17
2 desembre 2018 12:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  GEiEG
10 – 61
2 desembre 2018 12:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  UE Santboiana
0 – 27

Prèvia Masculí Grup D

1 desembre 2018 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  INEF Barcelona
17 – 24
2 desembre 2018 12:00 Aeroclub
Rugby Navata Matcarrelage  –  Gòtics RC B
24 – 55

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *