Marcadors del cap de setmana (10 i 11 de febrer)

RugbyCat

Fotografia de

Liga Iberdrola

Partit Resultat
10 febrer 2018 16:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  INEF-Hospitalet
10 – 5
10 febrer 2018 16:00 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  XV Sanse Scrum
25 – 5
11 febrer 2018 10:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CR Complutense Cisneros
29 – 45
11 febrer 2018 12:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  CR Majadahonda
0 – 53

Divisió d’Honor “B”

10 febrer 2018 17:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  Fénix RC
24 – 17
10 febrer 2018 17:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  CP Les Abelles
43 – 57

 

10 febrer 2018 17:00 La Foixarda
BUC  –  Tecnidex València
30 – 12

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
10 febrer 2018 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  CEU
13 – 10
10 febrer 2018 15:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  CR Tarragona
0 – 60
10 febrer 2018 16:00 Camp Vell
Garrotxa Banyoles R  –  Manresa RC
18 – 23
10 febrer 2018 17:00 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  GEiEG
44 – 7
10 febrer 2018 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  Químic ER
7 – 24

Primera Catalana

Partit Resultat
10 febrer 2018 15:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  RC Badalona
22 – 51
10 febrer 2018 16:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  Senglars de Torroella
22 – 7
10 febrer 2018 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  CR Spartans Granollers
19 – 24
10 febrer 2018 18:30 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  Castelldefels RUC
34 – 33
10 febrer 2018 19:30 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  BUC B
40 – 29
11 febrer 2018 11:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  RC Hospitalet B
17 – 20

Segona Catalana

Partit Resultat
10 febrer 2018 16:30 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  Gòtics RC B
45 – 7
11 febrer 2018 13:00 La Foixarda
BUC C  –  Químic B
0 – 28

Tercera Catalana

Partit Resultat
10 febrer 2018 15:30 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Manresa RC B
20 – 13
10 febrer 2018 17:30 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  Anoia RC
49 – 24
11 febrer 2018 10:00 Les Oliveres
CR Alella  –  Begues RC
17 – 40
11 febrer 2018 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  Rugby Navata
40 – 17

Lliga Kopparberg – Primera

Partit Resultat
10 febrer 2018 15:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  CR Sant Cugat
49 – 5
10 febrer 2018 18:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Castelldefels RUC
59 – 18
11 febrer 2018 11:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  UE Santboiana
3 – 12

Lliga Kopparberg – Segona

Partit Resultat
10 febrer 2018 13:30 Torrent de Llops
Martorell – Anoia  –  CEU
31 – 17
10 febrer 2018 15:30 La Laboral
CR Tarragona  –  RC Hospitalet
38 – 7
10 febrer 2018 17:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Santa Coloma RC
60 – 5
11 febrer 2018 12:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  Químic ER
39 – 5

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *