Marcadors del cap de setmana (10 i 11 de març)

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Sis Nacions “B”

Espanya 84(b) – 10 Alemanya

Campionat Autonòmic – Finals

Final S16 – Madrid 23 – 10 Catalunya

Final S18 – Catalunya 5 – 13 Madrid 

Liga Iberdrola

Partit Resultat
10 març 2018 12:00 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  CR Majadahonda
29 – 12
10 març 2018 15:00 La Foixarda
INEF-Hospitalet  –  CR Complutense Cisneros
14 – 22
10 març 2018 18:30 Hortaleza
XV Hortaleza  –  Getxo Errugbia
20 – 0
11 març 2018 12:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  XV Sanse Scrum
22 – 10

Divisió d’Honor “B”

10 març 2018 16:00 La Partideta
Rugby Cullera  –  BabarianS XV Calvià
30 – 33
10 març 2018 16:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  CN Poble Nou
43 – 12

 

10 març 2018 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  RC Hospitalet
24 – 20

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
10 març 2018 14:00 La Laboral
CR Tarragona  –  RC Sitges
10 – 17
10 març 2018 16:30 Palau Sacosta
GEiEG  –  CEU
22 – 23
10 març 2018 17:00 La Teixonera
Químic ER  –  Manresa RC
30 – 16
10 març 2018 18:00 Camp Vell
Garrotxa Banyoles R  –  FC Barcelona Blau
19 – 26
10 març 2018 18:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  CR Sant Cugat B
38 – 3

Primera Catalana

Partit Resultat
10 març 2018 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  Osona RC
42 – 19
10 març 2018 16:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  FC Barcelona Grana
36 – 17
10 març 2018 17:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Sabadell RC
27 – 25
10 març 2018 18:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  RC Martorell
20 – 20
11 març 2018 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  CR Spartans Granollers
17 – 54
11 març 2018 12:30 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  BUC B
27 – 0

Segona Catalana

Partit Resultat
10 març 2018 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  CEU B
36 – 12
10 març 2018 18:30 La Foixarda
INEF Barcelona  –  Gòtics RC B
21 – 22
11 març 2018 La Foixarda
BUC C  –  RC Sitges B
0 – 0
11 març 2018 11:00 La Pastoreta
Reus RC  –  Químic B
22 – 17

Tercera Catalana

Partit Resultat
10 març 2018 15:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  SEL Vilanova
7 – 69
10 març 2018 15:30 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  CR Alella
8 – 14
11 març 2018 11:30 El Congost
Manresa RC B  –  Begues RC
20 – 28
11 març 2018 12:00 Camp de Rugby de Navata
Rugby Navata  –  Anoia RC
31 – 66

Lliga Kopparberg – Primera

10 març 2018 18:00 Constantí Miranda
UE Santboiana  –  CR Sant Cugat
18 – 10

Lliga Kopparberg – Segona

10 març 2018 16:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Químic ER
78 – 5
10 març 2018 16:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  Carboners de Terrassa
39 – 10
10 març 2018 17:00 Torrent de Llops
Martorell – Anoia  –  CR Tarragona
17 – 22
10 març 2018 16:00 El Sitari
CEU  –  Santa Coloma RC
64 – 0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *