Marcadors del cap de setmana 12 i 13 de gener

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Liga Heineken

Partit Resultat
12 gener 2019 16:00 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  AMPO Ordizia
27 – 33
13 gener 2019 11:45 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Barça Rugby
19 – 22
13 gener 2019 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  CR La Vila
22 – 16
13 gener 2019 12:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  SilverStorm El Salvador
12 – 31
13 gener 2019 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  CR Complutense Cisneros
36 – 25
13 gener 2019 12:30 San Román
Independiente RC  –  Aparejadores de Burgos
27 – 31

Liga Iberdrola

Partit Resultat
12 gener 2019 14:00 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  XV Hortaleza
27 – 0
13 gener 2019 11:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  CR Olímpico de Pozuelo
40 – 26
13 gener 2019 12:00 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  CR Complutense Cisneros
5 – 41
13 gener 2019 12:30 Dehesa Boyal
XV Sanse Scrum  –  Universitario Rugby Sevilla
22 – 25

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
12 gener 2019 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  CAU València
16 – 15
12 gener 2019 16:00 La Pelosa
UER Montcada  –  CN Poble Nou
32 – 25
12 gener 2019 16:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  BabarianS XV Calvià
28 – 20
12 gener 2019 16:30 Camp del Riu Túria
Andemen Tatami RC  –  CP Les Abelles
16 – 48
12 gener 2019 17:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  Bantierra Fénix RC
24 – 39
12 gener 2019 17:00 La Foixarda
BUC  –  CR Sant Cugat
31 – 53

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
12 gener 2019 15:30 Sant Roc
Garrotxa Banyoles R  –  Barça Rugby Blau
11 – 53
12 gener 2019 15:45 La Teixonera
Químic ER  –  RC Sitges
10 – 35
12 gener 2019 16:00 El Congost
Manresa RC  –  CR Tarragona
8 – 10
12 gener 2019 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  Gòtics RC
15 – 66
12 gener 2019 16:30 Les Moreres
CR Spartans Granollers  –  INEF Lleida
12 – 49
12 gener 2019 16:30 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  CEU
0 – 77

Primera Catalana

Partit Resultat
12 gener 2019 16:00 La Roureda
Sabadell RC  –  Senglars de Torroella
0 – 46
12 gener 2019 16:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  Quebrantahuesos RC
22 – 29
12 gener 2019 18:00 Camp de Rugby de Cornellà
Cocodrils RC  –  Barça Rugby Grana
29 – 14
12 gener 2019 18:30 La Foixarda
Gòtics RC B  –  Carboners de Terrassa
36 – 32
12 gener 2019 19:15 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  BUC B
31 – 30
13 gener 2019 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  Osona RC
33 – 14

Segona Catalana

Partit Resultat
12 gener 2019 17:00 Camp ed Rugbi de Begues
Begues RC  –  CEU B
80 – 14
12 gener 2019 17:00 Constantí Miranda
UE Santboiana C  –  GEiEG
47 – 10
12 gener 2019 17:45 La Teixonera
Químic B  –  RC Cornellà
20 – 13
13 gener 2019 12:30 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  SEL Vilanova
15 – 20
13 gener 2019 13:00 La Pastoreta
Reus RC  –  RC Martorell
7 – 55
13 gener 2019 13:30 La Foixarda
INEF Barcelona  –  RC Hospitalet B
23 – 17

Tercera Catalana

16 desembre 2018 La Mar Bella
CN Poble Nou C  –  Ripollès RC
50 – 19

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
12 gener 2019 18:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  BUC
29 – 5
12 gener 2019 20:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Castelldefels RUC
41 – 10
13 gener 2019 12:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Lleida-Quebrantahuesos
60 – 5
13 gener 2019 12:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  CR Sant Cugat
24 – 27

Primera Catalana Femenina

Partit Resultat
12 gener 2019 15:30 La Laboral
CR Tarragona  –  Terrassa Martorell Anoia
64 – 0
12 gener 2019 16:30 El Sitari
CEU  –  RC Sitges
29 – 10
13 gener 2019 13:00 El Congost
Catalunya Central  –  RC Hospitalet-INEF BCN
39 – 0

Segona Catalana Femenina

Partit Resultat
12 gener 2019 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  Químic ER
10 – 58
13 gener 2019 12:30 Font Verda
Shamrock RC  –  COR SANGRAN
44 – 5

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *