Marcadors del cap de setmana (13 i 14 de gener)

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Campionat Autonòmic S16

Balears 21 – 29 Catalunya

Campionat Autonòmic S18

Balears 7 – 55 Catalunya

Liga Heineken

Partit Resultat
14 gener 2018 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  FC Barcelona
20 – 0
14 gener 2018 12:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  VRAC Quesos Entrepinares
8 – 14
14 gener 2018 12:00 San Román
Senor Independiente  –  Getxo Errugbia
46 – 31
14 gener 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  CR La Vila
27 – 8
14 gener 2018 12:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  Sanitas Alcobendas
15 – 29
14 gener 2018 13:00 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  AMPO Ordizia
26 – 23

Liga Iberdrola

Partit Resultat
13 gener 2018 13:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  CR Majadahonda
5 – 27
13 gener 2018 16:00 Dehesa Boyal
XV Sanse Scrum  –  Getxo Errugbia
36 – 17
14 gener 2018 11:00 La Foixarda
INEF-Hospitalet  –  XV Hortaleza
15 – 17
14 gener 2018 12:30 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  CRAT A Coruña
56 – 12

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
13 gener 2018 15:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Tatami RC
25 – 42
13 gener 2018 17:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  Fénix RC
10 – 9
13 gener 2018 17:00 La Partideta
Rugby Cullera  –  CR Sant Cugat
32 – 26
13 gener 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  BabarianS XV Calvià
23 – 26
14 gener 2018 12:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  BUC
8 – 29
14 gener 2018 12:30 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  Tecnidex València
33 – 31

Divisió d’Honor Catalana

Partit Resultat
13 gener 2018 15:00 La Laboral
CR Tarragona  –  Manresa RC
33 – 21
13 gener 2018 15:00 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  Gòtics RC
20 – 12
13 gener 2018 16:00 Sant Roc
Garrotxa Banyoles R  –  Químic ER
13 – 21
14 gener 2018 12:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  RC Sitges
10 – 17
14 gener 2018 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  CEU
42 – 22

Primera Catalana

Partit Resultat
13 gener 2018 16:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  RC Mataró
15 – 39
13 gener 2018 16:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  BUC B
37 – 19
13 gener 2018 17:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  RC Badalona
25 – 27
13 gener 2018 17:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  Castelldefels RUC
29 – 19
13 gener 2018 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  CR Spartans Granollers
37 – 31
13 gener 2018 19:30 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  Osona RC
21 – 20

Segona Catalana

Partit Resultat
13 gener 2018 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  RC Cornellà
48 – 0
13 gener 2018 16:30 La Teixonera
Químic B  –  CEU B
36 – 10
13 gener 2018 17:00 La Foixarda
Gòtics RC B  –  BUC C
0 – 53
14 gener 2018 12:00 La Pastoreta
Reus RC  –  INEF Barcelona
12 – 22

Tercera Catalana

Partit Resultat
13 gener 2018 18:30 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC  –  Ripollès RC
47 – 27
14 gener 2018 11:00 El Congost
Manresa RC B  –  CR Alella
30 – 27
14 gener 2018 12:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  Santa Coloma RC
20 – 15
14 gener 2018 12:00 Camp de Rugby de Navata
Rugby Navata  –  Carboners de Terrassa B
36 – 35

Lliga Kopparberg – Primera

Partit Resultat
13 gener 2018 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CR Sant Cugat
56 – 17
13 gener 2018 18:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  GEiEG
11 – 56
13 gener 2018 19:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  BUC
26 – 10

Lliga Kopparberg – Segona

Partit Resultat
13 gener 2018 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  CEU
5 – 5
13 gener 2018 18:00 La Teixonera
Químic ER  –  Santa Coloma RC
12 – 22
14 gener 2018 12:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  INEF Lleida
10 – 60

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *