Marcadors del cap de setmana 15 i 16 de desembre

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Liga Heineken

Partit Resultat
16 desembre 2018 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  CR Complutense Cisneros
18 – 17
16 desembre 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  AMPO Ordizia
22 – 23
16 desembre 2018 12:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  Independiente RC
29 – 39
16 desembre 2018 12:30 Landare Toki
Hernani CRE  –  Barça Rugby
20 – 13
16 desembre 2018 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  SilverStorm El Salvador
20 – 0
16 desembre 2018 12:30 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  Aparejadores de Burgos
21 – 10

Liga Iberdrola

Partit Resultat
15 desembre 2018 18:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  XV Hortaleza
32 – 5
16 desembre 2018 Dehesa Boyal
XV Sanse Scrum  –  CR Olímpico de Pozuelo
26 – 12
16 desembre 2018 11:15 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  CRAT A Coruña
8 – 24
16 desembre 2018 13:30 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  Universitario Rugby Sevilla
20 – 29

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
15 desembre 2018 16:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  CN Poble Nou
29 – 23
15 desembre 2018 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  BabarianS XV Calvià
40 – 48
15 desembre 2018 17:00 La Pelosa
UER Montcada  –  Bantierra Fénix RC
17 – 40
15 desembre 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  CR Sant Cugat
10 – 26
15 desembre 2018 17:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  Andemen Tatami RC
24 – 41
15 desembre 2018 17:00 La Foixarda
BUC  –  CP Les Abelles
6 – 31

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
15 desembre 2018 15:30 La Laboral
CR Tarragona  –  INEF Lleida
71 – 14
15 desembre 2018 15:30 Sant Roc
Garrotxa Banyoles R  –  RC Sitges
14 – 33
15 desembre 2018 16:00 El Congost
Manresa RC  –  CEU
16 – 17
15 desembre 2018 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  Gòtics RC
17 – 43
15 desembre 2018 16:30 Les Moreres
CR Spartans Granollers  –  Barça Rugby Blau
7 – 75
15 desembre 2018 16:30 La Teixonera
Químic ER  –  Castelldefels RUC
23 – 21

Primera Catalana

Partit Resultat
15 desembre 2018 15:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  BUC B
10 – 5
15 desembre 2018 16:30 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  Barça Rugby Grana
43 – 31
15 desembre 2018 18:00 Camp de Rugby de Cornellà
Cocodrils RC  –  Quebrantahuesos RC
26 – 5
15 desembre 2018 19:30 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  Senglars de Torroella
23 – 25
15 desembre 2018 19:30 La Roureda
Sabadell RC  –  CN Poblenou B
22 – 30
16 desembre 2018 10:30 La Foixarda
Gòtics RC B  –  Osona RC
41 – 10

Segona Catalana

Partit Resultat
15 desembre 2018 17:00 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC  –  RC Cornellà
17 – 24
15 desembre 2018 20:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  RC Hospitalet B
19 – 12
16 desembre 2018 13:00 La Pastoreta
Reus RC  –  SEL Vilanova
29 – 26
16 desembre 2018 13:00 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  CEU B
27 – 22
16 desembre 2018 13:30 La Foixarda
INEF Barcelona  –  GEiEG
13 – 16

Tercera Catalana

Partit Resultat
16 desembre 2018 Empúriabrava
RC Alt Empordà  –  Anoia Esparreguera
40 – 5
16 desembre 2018 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella  –  Carboners de Terrassa B
33 – 34

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
16 desembre 2018 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Lleida-Quebrantahuesos
15 – 5
16 desembre 2018 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  GEiEG
7 – 53
16 desembre 2018 La Foixarda
Gòtics RC  –  BUC
0 – 42
16 desembre 2018
CR Sant Cugat  –  Castelldefels RUC
40 – 10

Primera Catalana Femenina

Partit Resultat
16 desembre 2018 La Feixa Llarga
RC Hospitalet-INEF BCN  –  CR Tarragona
7 – 59
16 desembre 2018
Terrassa Martorell Anoia  –  CEU
12 – 29
16 desembre 2018 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  VPC Andorra
12 – 0

Segona Catalana Femenina

 

16 desembre 2018
COR SANGRAN  –  AVRFCB
69 – 0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *