Marcadors del cap de setmana 16 i 17 de febrer

RugbyCat

Fotografia de Jordi Elias

Liga Heineken

17 febrer 2019 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  UE Santboiana
27 – 34
17 febrer 2019 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  Gernika Rugby Taldea
20 – 27
17 febrer 2019 12:00 La Teixonera
Barça Rugby  –  Independiente RC
20 – 12
17 febrer 2019 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  AMPO Ordizia
51 – 10
17 febrer 2019 13:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  Sanitas Alcobendas
35 – 37

Divisió d’Honor “B”

16 febrer 2019 16:00 La Pelosa
UER Montcada  –  CR Sant Cugat
41 – 12

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
16 febrer 2019 15:00 La Teixonera
Químic ER  –  CR Spartans Granollers
74 – 14
16 febrer 2019 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CR Tarragona
30 – 33
16 febrer 2019 16:30 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  Manresa RC
13 – 60
16 febrer 2019 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  Barça Rugby Blau
16 – 15
16 febrer 2019 19:00 Camp Vell
Garrotxa Banyoles R  –  INEF Lleida
19 – 34
17 febrer 2019 16:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  CEU
20 – 10

Primera Catalana

Partit Resultat
16 febrer 2019 15:00 La Cortada
Quebrantahuesos RC  –  BUC B
22 – 7
16 febrer 2019 16:00 La Roureda
Sabadell RC  –  Carboners de Terrassa
28 – 17
16 febrer 2019 17:00 La Foixarda
Gòtics RC B  –  RC Mataró
19 – 19
16 febrer 2019 17:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  Osona RC
57 – 7
16 febrer 2019 18:00 Camp de Rugby de Cornellà
Cocodrils RC  –  RC Badalona
52 – 3
17 febrer 2019 12:30 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  Barça Rugby Grana
21 – 0

Segona Catalana

Partit Resultat
16 febrer 2019 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  RC Hospitalet B
14 – 10
16 febrer 2019 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  CEU B
21 – 0
16 febrer 2019 16:45 La Teixonera
Químic B  –  SEL Vilanova
55 – 5
16 febrer 2019 18:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana C  –  RC Martorell
40 – 12
16 febrer 2019 18:30 Camp ed Rugbi de Begues
Begues RC  –  RC Sitges B
92 – 17
17 febrer 2019 13:00 La Pastoreta
Reus RC  –  INEF Barcelona
24 – 19

Tercera Catalana

Partit Resultat
16 febrer 2019 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Rugbi La Tordera
21 – 36
17 febrer 2019 11:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  Anoia Esparreguera
29 – 10
17 febrer 2019 19:00 La Mar Bella
CN Poble Nou C  –  RC Alt Empordà
24 – 40

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
16 febrer 2019 16:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  CN Poble Nou
25 – 14
16 febrer 2019 17:00 La Cortada
Lleida-Quebrantahuesos  –  Castelldefels RUC
7 – 18
17 febrer 2019 12:00 La Foixarda
BUC  –  CR Sant Cugat
42 – 12
17 febrer 2019 12:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Gòtics RC
72 – 0

Primera Catalana Femenina

Partit Resultat
16 febrer 2019 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet-INEF BCN  –  VPC Andorra
33 – 12
17 febrer 2019 12:00 Vic
Catalunya Central  –  CEU
0 – 17
17 febrer 2019 15:30 Les Comes
Terrassa Martorell Anoia  –  RC Sitges
7 – 7

Segona Catalana Femenina

Partit Resultat
10 febrer 2019 11:00 Alella
Shamrock RC  –  Químic ER
17 – 7
10 febrer 2019 12:00 La Teixonera
AVRFCB  –  COR SANGRAN
0 – 25

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *