Marcadors del cap de setmana (17 i 18 de febrer)

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Sis Nacions “B”

Espanya 22 – 10 Romania

Campionat Autonòmic

S16 – Catalunya 22 – 18 Andalusia

S18 – Catalunya 31 – 8 Andalusia

Liga Iberdrola

Partit Resultat
17 febrer 2018 14:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  CR Olímpico de Pozuelo
8 – 37
18 febrer 2018 12:00 Dehesa Boyal
XV Sanse Scrum  –  INEF-Hospitalet
19 – 23
18 febrer 2018 12:00 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  XV Hortaleza
50 – 18
18 febrer 2018 12:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  CRAT A Coruña
17 – 37

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
17 febrer 2018 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  BabarianS XV Calvià
28 – 27
17 febrer 2018 16:00 Camp del Riu Túria
Tatami RC  –  Tecnidex València
27 – 47
17 febrer 2018 17:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  RC Hospitalet
32 – 25
17 febrer 2018 17:00 La Partideta
Rugby Cullera  –  CAU València
16 – 58
17 febrer 2018 17:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Fénix RC
17 – 34
17 febrer 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  BUC
20 – 7

Primera Catalana

28 gener 2018 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Castelldefels RUC
34 – 22

Segona Catalana

Partit Resultat
17 febrer 2018 17:30 La Teixonera
Químic B  –  Gòtics RC B
21 – 24
18 febrer 2018 La Foixarda
BUC C  –  RC Cornellà
18 febrer 2018 12:00 La Pastoreta
Reus RC  –  RC Sitges B
17 – 36
18 febrer 2018 18:30 La Foixarda
INEF Barcelona  –  CEU B
18 – 5

Tercera Catalana

Partit Resultat
17 febrer 2018 18:00 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC  –  SEL Vilanova
41 – 34
18 febrer 2018 11:30 El Congost
Manresa RC B  –  Anoia RC
52 – 0
18 febrer 2018 12:00 Camp de Rugby de Navata
Rugby Navata  –  CR Alella
14 – 34
18 febrer 2018 13:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  Santa Coloma RC
37 – 22

Lliga Kopparberg – Primera

Partit Resultat
17 febrer 2018 15:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  CN Poble Nou
0 – 27
17 febrer 2018 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Castelldefels RUC
58 – 7
17 febrer 2018 18:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  BUC
22 – 55

Lliga Koparberg – Segona

Partit Resultat
17 febrer 2018 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  Osona RC
22 – 17
17 febrer 2018 16:30 El Sitari
CEU  –  CR Tarragona
34 – 27
18 febrer 2018 11:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  INEF Lleida
0 – 67
18 febrer 2018 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  Martorell – Anoia
11 – 3

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *