Marcadors del cap de setmana 20 i 21 d’octubre

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Liga Heineken

Partit Resultat
21 octubre 2018 Landare Toki
Hernani CRE  –  VRAC Quesos Entrepinares
20 – 22
21 octubre 2018 El Pantano
CR La Vila  –  UE Santboiana
17 – 15
21 octubre 2018 La Central
CR Complutense Cisneros  –  Gernika Rugby Taldea
32 – 39
21 octubre 2018 La Teixonera
Barça Rugby  –  Sanitas Alcobendas
26 – 29
21 octubre 2018 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  Independiente RC
43 – 24
21 octubre 2018 San Amaro
Aparejadores de Burgos  –  AMPO Ordizia
30 – 47

Liga Iberdrola

Partit Resultat
21 octubre 2018 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  CR Olímpico de Pozuelo
27 – 26
21 octubre 2018 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  CR Complutense Cisneros
5 – 12
21 octubre 2018 Dehesa Boyal
XV Sanse Scrum  –  XV Hortaleza
17 – 20
21 octubre 2018 Elviña
CRAT A Coruña  –  Universitario Rugby Sevilla
12 – 7

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
21 octubre 2018 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  UER Montcada
70 – 3
21 octubre 2018 Camp del Riu Túria
CAU València  –  UE Santboiana B
39 – 8
21 octubre 2018 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Tecnidex València
42 – 20
21 octubre 2018 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  BUC
0 – 0
21 octubre 2018 Pinares de Venecia
Bantierra Fénix RC  –  Andemen Tatami RC
47 – 24
21 octubre 2018 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  CR Sant Cugat
38 – 0

Fase Prèvia DHC Grup A

 

Partit Resultat
21 octubre 2018 La Laboral
CR Tarragona  –  CR Spartans Granollers
25 – 15
21 octubre 2018 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  CN Poblenou B
38 – 10
21 octubre 2018 El Sitari
CEU  –  RC Sitges
27 – 6

Fase Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
21 octubre 2018 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  Manresa RC
13 – 41
21 octubre 2018
CR Sant Cugat B  –  RC Mataró
32 – 38
21 octubre 2018 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Químic ER
7 – 29

Fase Prèvia DHC Grup C

Partit Resultat
21 octubre 2018 La Roureda
Sabadell RC  –  Castelldefels RUC
15 – 36
21 octubre 2018
Garrotxa Banyoles R  –  Gòtics RC
28 – 29
21 octubre 2018 La Caparrella
INEF Lleida  –  Osona RC
73 – 0

Masculí Fase Prèvia Grup D

Partit Resultat
21 octubre 2018 Baldiri Aleu
UE Santboiana C  –  Rugbi La Tordera
80 – 0
21 octubre 2018 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella  –  Gòtics RC B
0 – 35
21 octubre 2018 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  INEF Barcelona
22 – 23
21 octubre 2018 Camp de Rugby de Navata
Rugby Navata Matcarrelage  –  GEiEG
19 – 22

Masculí Fase Prèvia Grup E

Partit Resultat
21 octubre 2018
Garrotxa-Banyoles B  –  Químic B
0 – 55
21 octubre 2018 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  Begues RC
25 – 7
21 octubre 2018 La Foixarda
BUC B  –  Carboners de Terrassa B
42 – 7
21 octubre 2018 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  Ripollès RC
55 – 27

Masculí Fase Prèvia Grup F

Partit Resultat
21 octubre 2018 La Mar Bella
CN Poble Nou C  –  Anoia RC
0 – 55
21 octubre 2018 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  CEU B
17 – 11
21 octubre 2018 Torrent de Llops
RC Martorell  –  Cocodrils RC
0 – 51

Divisió d’Honor Femenina

Partit Resultat
21 octubre 2018
Lleida-Quebrantahuesos  –  GEiEG
27 – 31
21 octubre 2018 La Foixarda
BUC  –  UE Santboiana
8 – 5
21 octubre 2018 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CN Poble Nou
22 – 12
21 octubre 2018 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  Gòtics RC
38 – 18

Femení Fase Prèvia Grup A

Partit Resultat
21 octubre 2018 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  CR Tarragona
19 – 40
21 octubre 2018 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  Martorell – Anoia
42 – 5
21 octubre 2018 La Teixonera
AVRFCB  –  VPC Andorra
0 – 86

Femení Fase Prèvia Grup B

 

Partit Resultat
21 octubre 2018
COR SANGRAN  –  Catalunya Central
5 – 67
21 octubre 2018 El Sitari
CEU  –  Shamrock RC
35 – 5
21 octubre 2018 La Roureda
Sabadell RC  –  Hospitalet-INEF
3 – 62

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *