Marcadors del cap de setmana (24 i 25 de febrer)

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Liga Heineken

Partit Resultat
24 febrer 2018 16:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  AMPO Ordizia
28 – 38
25 febrer 2018 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  Gernika Rugby Taldea
23 – 7
25 febrer 2018 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  Sanitas Alcobendas
5 – 34
25 febrer 2018 12:00 La Teixonera
FC Barcelona  –  Senor Independiente
31 – 37
25 febrer 2018 12:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  UE Santboiana
45 – 14
25 febrer 2018 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  SilverStorm El Salvador
29 – 13

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
24 febrer 2018 16:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  CR Sant Cugat
45 – 29
24 febrer 2018 16:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  Rugby Cullera
29 – 24
24 febrer 2018 17:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  CN Poble Nou
35 – 12
24 febrer 2018 17:00 Pinares de Venecia
Fénix RC  –  UE Santboiana B
59 – 5
24 febrer 2018 17:00 La Foixarda
BUC  –  Tatami RC
34 – 36
24 febrer 2018 18:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  CP Les Abelles
19 – 25

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
24 febrer 2018 14:00 La Laboral
CR Tarragona  –  FC Barcelona Blau
14 – 22
24 febrer 2018 16:00 Sant Roc
Garrotxa Banyoles R  –  INEF Lleida
26 – 61
24 febrer 2018 16:00 El Congost
Manresa RC  –  CEU
18 – 30
24 febrer 2018 16:30 Palau Sacosta
GEiEG  –  Gòtics RC
15 – 30
24 febrer 2018 17:00 La Teixonera
Químic ER  –  RC Sitges
22 – 36

Primera Catalana

Partit Resultat
24 febrer 2018 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  RC Martorell
42 – 5
24 febrer 2018 16:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  Carboners de Terrassa
20 – 38
24 febrer 2018 18:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  Sabadell RC
5 – 57
24 febrer 2018 18:30 La Foixarda
BUC B  –  Osona RC
13 – 25
25 febrer 2018 12:00 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  CR Spartans Granollers
19 – 17
25 febrer 2018 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  RC Mataró
15 – 28

Segona Catalana

Partit Resultat
18 febrer 2018 El Sitari
CEU B  –  BUC C
0 – 0
24 febrer 2018 18:30 La Teixonera
Químic B  –  RC Cornellà
31 – 19
25 febrer 2018 12:00 La Foixarda
Gòtics RC B  –  Reus RC
34 – 17
25 febrer 2018 13:00 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  INEF Barcelona
34 – 0

Tercera Catalana

Partit Resultat
24 febrer 2018 15:30 Les Comes
Anoia RC  –  Begues RC
32 – 67
25 febrer 2018 10:00 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella  –  Carboners de Terrassa B
70 – 7
25 febrer 2018 11:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  Rugby Navata
104 – 5
25 febrer 2018 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  Ripollès RC
14 – 40

Lliga Kopparberg – Primera

Partit Resultat
24 febrer 2018 14:30 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  Gòtics RC
42 – 0
25 febrer 2018 13:30 La Foixarda
BUC  –  GEiEG
22 – 22

Lliga Kopparberg – Segona

Partit Resultat
24 febrer 2018 15:45 La Laboral
CR Tarragona  –  Santa Coloma RC
97 – 0
24 febrer 2018 16:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Martorell – Anoia
57 – 0
25 febrer 2018 12:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Químic ER
29 – 0
25 febrer 2018 12:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  CEU
17 – 28

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *