Marcadors del cap de setmana 24 i 25 de novembre

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Liga Heineken

Partit Resultat
24 novembre 2018 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  AMPO Ordizia
31 – 24
24 novembre 2018 16:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  Independiente RC
20 – 31
25 novembre 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Gernika Rugby Taldea
53 – 13
25 novembre 2018 12:00 San Amaro
Aparejadores de Burgos  –  Barça Rugby
27 – 30
25 novembre 2018 12:15 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  Sanitas Alcobendas
25 – 16
25 novembre 2018 12:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  SilverStorm El Salvador
17 – 57

Liga Iberdrola

Partit Resultat
24 novembre 2018 13:00 Dehesa Boyal
XV Sanse Scrum  –  INEF-Hospitalet
10 – 14
25 novembre 2018 12:00 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  CR Majadahonda
18 – 19
25 novembre 2018 12:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  CR Complutense Cisneros
10 – 15
25 novembre 2018 12:30 La Cartuja
Universitario Rugby Sevilla  –  XV Hortaleza
22 – 7

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
24 novembre 2018 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  Andemen Tatami RC
26 – 17
24 novembre 2018 16:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  CR Sant Cugat
25 – 17
24 novembre 2018 16:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  BabarianS XV Calvià
59 – 17
24 novembre 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  Tecnidex València
22 – 23
24 novembre 2018 17:00 La Pelosa
UER Montcada  –  BUC
19 – 29
24 novembre 2018 17:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Bantierra Fénix RC
21 – 14

Prèvia DHC Grup B

27 octubre 2018 16:30 El Congost
Manresa RC  –  CR Sant Cugat B
26 – 20

Masculí Prèvia Grup D

Partit Resultat
24 novembre 2018 15:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  UE Santboiana C
22 – 27
24 novembre 2018 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Rugbi La Tordera
35 – 12
25 novembre 2018 12:00 Empúriabrava
Rugby Navata Matcarrelage  –  CR Alella
10 – 7
25 novembre 2018 12:00 La Foixarda
INEF Barcelona  –  Gòtics RC B
17 – 18

Masculí Prèvia Grup E

Partit Resultat
24 novembre 2018 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Químic B
10 – 22
24 novembre 2018 17:00 La Foixarda
BUC B  –  Garrotxa-Banyoles B
21 – 0
24 novembre 2018 17:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  Begues RC
10 – 31
24 novembre 2018 17:45 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  RC Cornellà
37 – 28

Masculí Prèvia Grup F

Partit Resultat
24 novembre 2018 15:30 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  Reus RC
52 – 5
24 novembre 2018 16:00 El Sitari
CEU B  –  Anoia RC
94 – 7
24 novembre 2018 18:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  CN Poble Nou C
35 – 26

Femení Prèvia Grup A

Partit Resultat
24 novembre 2018 15:30 Les Comes
Martorell – Anoia  –  CR Tarragona
0 – 30
24 novembre 2018 16:00 La Teixonera
AVRFCB  –  Carboners de Terrassa
0 – 50
24 novembre 2018 17:30 Andorra la Vella
VPC Andorra  –  Químic ER
56 – 10

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *