Marcadors del cap de setmana 27 i 28 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de Jordi Elias

Liga Heineken

Partit Resultat
28 octubre 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Hernani CRE
27 – 14
28 octubre 2018 12:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  CR La Vila
18 – 13
28 octubre 2018 12:00 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  CR Complutense Cisneros
25 – 7
28 octubre 2018 12:00 San Román
Independiente RC  –  Barça Rugby
24 – 32
28 octubre 2018 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  Aparejadores de Burgos
64 – 22
28 octubre 2018 12:30 Altamira
AMPO Ordizia  –  SilverStorm El Salvador
13 – 13

Liga Iberdrola

Partit Resultat
28 octubre 2018 12:00 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  CR Majadahonda
0 – 12
28 octubre 2018 12:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CRAT A Coruña
10 – 20
28 octubre 2018 13:30 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  Universitario Rugby Sevilla
44 – 6
28 octubre 2018 14:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  XV Sanse Scrum
29 – 22

 Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
27 octubre 2018 12:00 Camp del Riu Túria
Andemen Tatami RC  –  BabarianS XV Calvià
24 – 17
27 octubre 2018 17:00 La Pelosa
UER Montcada  –  CP Les Abelles
12 – 25
27 octubre 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  RC Hospitalet
25 – 19
27 octubre 2018 17:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  Bantierra Fénix RC
7 – 32
27 octubre 2018 18:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  CAU València
8 – 30
27 octubre 2018 18:30 La Foixarda
BUC  –  CN Poble Nou
16 – 28

Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
27 octubre 2018 16:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  CEU
15 – 45
27 octubre 2018 16:30 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers  –  Senglars de Torroella
29 – 5
27 octubre 2018 19:30 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  CR Tarragona
21 – 18

Prèvia DHC Grup B

27 octubre 2018 20:15 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  Carboners de Terrassa
10 – 19

Prèvia DHC Grup C

Partit Resultat
27 octubre 2018 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  Garrotxa Banyoles R
45 – 16
27 octubre 2018 16:00 La Cortada
Quebrantahuesos RC  –  Sabadell RC
10 – 5
27 octubre 2018 17:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  INEF Lleida
38 – 0

Masculí Prèvia Grup D

Partit Resultat
27 octubre 2018 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  UE Santboiana C
7 – 15
27 octubre 2018 18:30 Tordera
Rugbi La Tordera  –  CR Alella
10 – 41
28 octubre 2018 10:30 La Foixarda
Gòtics RC B  –  SEL Vilanova
24 – 16
28 octubre 2018 13:30 La Foixarda
INEF Barcelona  –  Rugby Navata Matcarrelage
16 – 10

Masculí Prèvia Grup E

Partit Resultat
27 octubre 2018 15:30 La Teixonera
Químic B  –  RC Cornellà
24 – 23
27 octubre 2018 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Garrotxa-Banyoles B
0 – 0
27 octubre 2018 18:00 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC  –  BUC B
0 – 22

Masculí Prèvia Grup F

Partit Resultat
27 octubre 2018 16:00 El Sitari
CEU B  –  RC Martorell
7 – 17
27 octubre 2018 18:00 Camp de Rugby de Cornellà
Cocodrils RC  –  Reus RC
50 – 5
28 octubre 2018 12:30 Les Comes
Anoia RC  –  RC Sitges B
14 – 74

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
27 octubre 2018 18:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  CR Sant Cugat
10 – 5
27 octubre 2018 18:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Castelldefels RUC
32 – 22
28 octubre 2018 12:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  Lleida-Quebrantahuesos
18 – 13
28 octubre 2018 12:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  BUC
22 – 15

Femení Prèvia Grup A

Partit Resultat
27 octubre 2018 20:00 Torrent de Llops
Martorell – Anoia  –  AVRFCB
58 – 0
28 octubre 2018 12:00 La Teixonera
Químic ER  –  Carboners de Terrassa
0 – 0
28 octubre 2018 16:00 La Laboral
CR Tarragona  –  RC Sitges
7 – 5

Femení Prèvia Grup B

Partit Resultat
27 octubre 2018 15:00 Vic
Catalunya Central  –  Hospitalet-INEF
10 – 10
27 octubre 2018 17:30 El Sitari
CEU  –  Sabadell RC
78 – 0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *