Marcadors del cap de setmana (7 i 8 d’abril)

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Liga Heineken

Partit Resultat
7 abril 2018 17:00 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  Senor Independiente
30 – 27
8 abril 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Hernani CRE
60 – 24
8 abril 2018 12:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  FC Barcelona
29 – 3
8 abril 2018 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  Gernika Rugby Taldea
39 – 12
8 abril 2018 12:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  CR La Vila
30 – 49
8 abril 2018 16:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  VRAC Quesos Entrepinares
12 – 41

Liga Iberdrola

Partit Resultat
7 abril 2018 18:00 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  CR Complutense Cisneros
32 – 14
8 abril 2018 11:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  INEF-Hospitalet
10 – 29
8 abril 2018 12:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  XV Sanse Scrum
33 – 38
8 abril 2018 12:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  CR Olímpico de Pozuelo
12 – 25

Divisió d’Honor “B” – Fase d’ascens, quarts de final

Fénix RC 24 – 41 UBU Colina-Clínic

Bathco RC 21 – 34 CP Les Abelles

CR Liceo Francés 13 – 28 Ciencias Sevilla RC

CAU València 17 – 17 CRC Pozuelo

Divisió d’Honor Catalana Vueling – Quarts de final

FC Barcelona “B” 22 – 24 Gòtics RC

CEU 20 – 39 INEF Lleida

Primera Catalana

Partit Resultat
7 abril 2018 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  CN Poblenou B
36 – 50
7 abril 2018 19:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  Sabadell RC
12 – 32
7 abril 2018 19:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  Carboners de Terrassa
12 – 50
8 abril 2018 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  Castelldefels RUC
8 – 32
8 abril 2018 12:30 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  FC Barcelona Grana
39 – 3

Segona Catalana – Final

RC Sitges “B” 36 – 25 RC Cornellà

Lliga Kopparberg Segona – Final

INEF Lleida 22 – 14 CR Tarragona

Tercera Catalana – Semifinals

Begues RC 36 – 10 CR Alella

SEL Vilanova 20 – 48 Manresa RC “B”

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *