Marcadors del cap de setmana 9 i 10 de febrer

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Liga Iberdrola

Partit Resultat
10 febrer 2019 11:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  CRAT A Coruña
17 – 17
10 febrer 2019 11:30 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  XV Sanse Scrum
28 – 22
10 febrer 2019 13:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  Universitario Rugby Sevilla
17 – 15
10 febrer 2019 14:00 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  CR Olímpico de Pozuelo
22 – 12

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
9 febrer 2019 16:00 Camp del Riu Túria
Andemen Tatami RC  –  CN Poble Nou
19 – 25
9 febrer 2019 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  BabarianS XV Calvià
38 – 26
9 febrer 2019 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  UER Montcada
5 – 37
9 febrer 2019 17:00 La Foixarda
BUC  –  CAU València
24 – 41
9 febrer 2019 17:00 Pinares de Venecia
Bantierra Fénix RC  –  CP Les Abelles
23 – 17
9 febrer 2019 17:30 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  RC Hospitalet
17 – 52

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
9 febrer 2019 15:30 El Sitari
CEU  –  Gòtics RC
20 – 22
9 febrer 2019 16:00 La Laboral
CR Tarragona  –  Químic ER
16 – 10
9 febrer 2019 16:00 El Congost
Manresa RC  –  Garrotxa Banyoles R
23 – 17
9 febrer 2019 16:30 Les Moreres
CR Spartans Granollers  –  CR Sant Cugat B
14 – 26
9 febrer 2019 19:00 La Teixonera
Barça Rugby Blau  –  Castelldefels RUC
76 – 3
10 febrer 2019 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  RC Sitges
19 – 41

Primera Catalana

Partit Resultat
9 febrer 2019 15:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  Sabadell RC
22 – 30
9 febrer 2019 17:15 La Teixonera
Barça Rugby Grana  –  Quebrantahuesos RC
7 – 17
9 febrer 2019 18:30 La Foixarda
BUC B  –  CN Poblenou B
26 – 5
10 febrer 2019 11:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Cocodrils RC
5 – 31
10 febrer 2019 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  RC Mataró
29 – 24
10 febrer 2019 12:30 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  Gòtics RC B
24 – 20

Segona Catalana

Partit Resultat
9 febrer 2019 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  INEF Barcelona
31 – 33
9 febrer 2019 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  Químic B
17 – 24
9 febrer 2019 18:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  Begues RC
17 – 24
9 febrer 2019 18:30 El Sitari
CEU B  –  RC Cornellà
32 – 14
10 febrer 2019 Palau Sacosta
GEiEG  –  Reus RC
21 – 0
10 febrer 2019 11:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  UE Santboiana C
21 – 43

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
9 febrer 2019 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  BUC
5 – 58
9 febrer 2019 17:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Lleida-Quebrantahuesos
20 – 0
10 febrer 2019 12:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  UE Santboiana
0 – 22
10 febrer 2019 12:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  GEiEG
22 – 40

Primera Catalana Femenina

Partit Resultat
9 febrer 2019 16:30 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  RC Hospitalet-INEF BCN
53 – 7
9 febrer 2019 17:00 El Sitari
CEU  –  CR Tarragona
22 – 17
9 febrer 2019 17:30 Andorra la Vella
VPC Andorra  –  Catalunya Central
27 – 5

Segona Catalana Femenina

Partit Resultat
2 febrer 2019 16:00 Begues
Shamrock RC  –  Sabadell RC
75 – 5
3 febrer 2019 11:00 La Teixonera
AVRFCB  –  Químic ER
0 – 36

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *