Resultats i classificacions de la jornada (30 de setembre i 1 d’octubre)

RugbyCat

Fotografia de Toni Mingot

Liga Heineken

  

 

Partit Resultat
30 setembre 2017 17:30 Fadura
Getxo Errugbia  –  Senor Independiente
28 – 34
30 setembre 2017 18:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  Sanitas Alcobendas
16 – 24
1 octubre 2017 12:00 La Teixonera
FC Barcelona  –  Hernani CRE
62 – 12
1 octubre 2017 12:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  SilverStorm El Salvador
34 – 39
1 octubre 2017 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  UE Santboiana
24 – 17
1 octubre 2017 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  Gernika Rugby Taldea
48 – 12
Pos Equip Part W E L Pts favor/contra Pts
1 VRAC Quesos Entrepinares 3 3 0 0 128:47 15
2 SilverStorm El Salvador 3 3 0 0 115:67 15
3 Sanitas Alcobendas 3 3 0 0 138:49 14
4 Senor Independiente 3 2 0 1 105:97 12
5 FC Barcelona 3 2 0 1 116:58 10
6 Gernika Rugby Taldea 3 2 0 1 53:73 8
7 AMPO Ordizia 3 1 0 2 94:119 7
8 CR Complutense Cisneros 3 1 0 2 57:61 5
9 CR La Vila 3 1 0 2 56:89 4
10 UE Santboiana 3 0 0 3 61:99 3
11 Getxo Errugbia 3 0 0 3 50:130 2
12 Hernani CRE 3 0 0 3 51:135 1

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
30 setembre 2017 16:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  UE Santboiana B
31 – 7
30 setembre 2017 16:30 Camp del Riu Túria
Tatami RC  –  CN Poble Nou
22 – 25
30 setembre 2017 17:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  CP Les Abelles
17 – 36
30 setembre 2017 17:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  Rugby Cullera
31 – 7
30 setembre 2017 18:00 Pinares de Venecia
Fénix RC  –  CAU València
14 – 30
1 octubre 2017 12:30 La Foixarda
BUC  –  RC Hospitalet
11 – 15

Pos Equip Part W E L Pts favor/contra Pts
1 CAU València 3 3 0 0 109:21 15
2 CP Les Abelles 3 3 0 0 126:42 15
3 CN Poble Nou 3 3 0 0 77:66 14
4 Fénix RC 3 2 0 1 73:71 10
5 CR Sant Cugat 3 2 0 1 73:79 10
6 BabarianS XV Calvià 3 1 0 2 81:62 8
7 Tatami RC 3 1 0 2 71:75 7
8 RC Hospitalet 3 1 0 2 49:69 5
9 UE Santboiana B 3 1 0 2 51:71 5
10 Tecnidex València 3 1 0 2 48:80 4
11 BUC 3 0 0 3 26:97 1
12 Rugby Cullera 3 0 0 3 36:87 0

Fase prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
30 setembre 2017 15:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  Sabadell RC
19 – 12
30 setembre 2017 16:00 El Sitari
CEU  –  INEF Lleida
7 – 0
30 setembre 2017 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CR Tarragona
7 – 33
30 setembre 2017 16:00 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  Manresa RC
0 – 43
30 setembre 2017 20:00 Camp Municipal
Senglars de Torroella  –  RC Martorell
33 – 7

Pos Equip Part W E L Pts favor/contra Pts
1 Manresa RC 1 1 0 0 43:0 5
2 Senglars de Torroella 1 1 0 0 33:7 5
3 CEU 1 1 0 0 7:0 5
4 CR Tarragona 1 1 0 0 33:7 4
5 CR Sant Cugat B 1 1 0 0 19:12 4
6 Sabadell RC 1 0 0 1 12:19 1
7 RC Martorell 1 0 0 1 7:33 0
8 Castelldefels RUC 1 0 0 1 7:33 0
9 FC Barcelona Grana 1 0 0 1 0:43 0
10 INEF Lleida 1 0 0 1 0:7 -2

Partit Resultat
30 setembre 2017 17:00 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers  –  Químic ER
0 – 43
30 setembre 2017 17:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  GEiEG
31 – 12
30 setembre 2017 17:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  Garrotxa Banyoles R
5 – 32
30 setembre 2017 18:00 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  Gòtics RC
31 – 14
1 octubre 2017 10:45 La Foixarda
BUC B  –  CN Poblenou B
23 – 31

Fase prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
30 setembre 2017 17:00 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers  –  Químic ER
0 – 43
30 setembre 2017 17:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  GEiEG
31 – 12
30 setembre 2017 17:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  Garrotxa Banyoles R
5 – 32
30 setembre 2017 18:00 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  Gòtics RC
31 – 14
1 octubre 2017 10:45 La Foixarda
BUC B  –  CN Poblenou B
23 – 31
Pos Equip Part W E L Pts favor/contra Pts
1 Químic ER 1 1 0 0 43:0 5
2 Garrotxa Banyoles R 1 1 0 0 32:5 5
3 FC Barcelona Blau 1 1 0 0 31:14 5
4 CN Poblenou B 1 1 0 0 31:23 5
5 RC Sitges 1 1 0 0 31:12 4
6 BUC B 1 0 0 1 23:31 0
7 Gòtics RC 1 0 0 1 14:31 0
8 GEiEG 1 0 0 1 12:31 0
9 RC Hospitalet B 1 0 0 1 5:32 0
10 CR Spartans Granollers 1 0 0 1 0:43 0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *